ADÜ Menü
ADü LOGİN

Adnan Menderes Üniversitesi
Uluslararası İlişkiler Koordinatörlüğü

Üniversite Haber Merkezi
14
01
Üniversitemizde Uyuşturucuyla Etkin Mücadele Konuşuldu Üniversitemiz ev sahipliğinde Aydın Valiliğince düzenlenen 'Uyuşturucuyla Etkin Mücadele' konulu toplantı 8 Ocak 2019 tarihinde Atatürk Kongre Merkezi Maiandros Salonu’nda gerçekleşti.
04
01
Üniversitemizde Abdulaziz Yılmaz’ı Ağırladık Türkiye Gençlik Vakfı (TÜGVA) ve Yeniler Topluluğu tarafından organize edilen Psikohekim Abdulaziz Yılmaz’ın konuşmacı olarak katıldığı “Final Öncesi Kendini Modifiye Et” konulu konferans, 3 Ocak 2019 tarihinde Üniversitemiz Atatürk Kongre Merkezi’nde gerçekleşti.
04
01
Topluluklarımız Aralık Ayında da Hız Kesmedi Üniversitemizde farklı alanlarda faaliyet gösteren öğrenci toplulukları, sosyal sorumluluk projeleri, hasta ve yaşlı ziyaretleri, spor ve sinema faaliyetleri, farkındalık oluşturmak, birlikteliği arttırmak, doğayı korumak, köy okullarına yardım vb. amaçlarla düzenledikleri etkinliklerle Aralık ayını da çeşitli aktivitelerle geçirdi.
04
01
Üniversitemizde Arkeojeofizik Konferansı Gerçekleşti Üniversitemiz Fen Edebiyat Fakültesi Arkeoloji Bölüm Başkanlığının düzenlediği konferanslar kapsamında; İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Mühendislik Fakültesi Jeofizik Mühendisliği Bölümü Dr. Öğr. Üyesi Fethi Ahmet Yüksel’in konuşmacı olarak katılımıyla 26 Aralık 2018 tarihinde “Arkeolojik Çalışmalarda Jeofizik Uygulamalarının ve Yeraltı Görüntüleme Yöntemlerinin Önemi” konferansı gerçekleşti.