ADÜ Menü
ADü LOGİN

Adnan Menderes Üniversitesi
Basın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü

ADÜ Haber Arşivi

Üniversitemiz Basın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü’nden Şehit Ailelerine Anlamlı Ziyaret

Aydın Valiliği, Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü, Garnizon Komutanlığı ve Üniversitemizin ortaklaşa düzenlediği program kapsamında Üniversitemiz Basın...

Aydın Valiliği, Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü, Garnizon Komutanlığı ve Üniversitemizin ortaklaşa düzenlediği program kapsamında Üniversitemiz Basın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü personeli 18 Eylül- 12 Ekim 2015 tarihleri arasında Aydın’da bulunan şehit yakınları ve gazilere moral ziyaretlerinde bulundu.

Üniversitemizde Basın Halkla İlişkiler Müdürlüğü personeli ve İl Jandarma Komutanlığı personelinin beraber gerçekleştirdiği ziyaretler sırasında, Uygulama ve Araştırma Hastanesi personeli Uzman Psikolog Özge Çelik’te ziyaretlere destek verdi. Samimi bir havada geçen sohbetlerde, aileler yaşadıkları süreçte devletin hemen her anlamda yanlarında olduğunu söyleyerek ülkemizin içinden geçtiği sürece dikkat çekti.  Türkiye’nin her zamankinden daha çok birlik ve beraberliğe ihtiyaç duyduğunu ifade eden şehit aileleri, programın gerçekleşmesinde emeği geçen kurumlara teşekkür etti. Hatırlanmanın kendilerini mutlu ettiğini de belirten aileler, kapılarının her zaman açık olduğunu söyleyerek ziyaretlerin devamının gelmesi dileklerinde bulundu.  


15.10.2015