ADÜ Menü
ADü LOGİN

Adnan Menderes Üniversitesi
Basın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü

ADÜ Haber Arşivi

Üniversitemizin İftar Yemeğinde Aydın Protokolü Bir Araya Geldi

Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Cavit Bircan’ın ev sahipliğinde düzenlenen Geleneksel İftar Yemeği,10 Temmuz 2015 tarihinde ADÜ Sosyal Tesisleri’nde gerçekleşti...

Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Cavit Bircan’ın ev sahipliğinde düzenlenen iftar yemeği, 10 Temmuz 2015 tarihinde ADÜ Sosyal Tesisleri’nde gerçekleşti.

Yoğun katılımla gerçekleşen iftar yemeğine; Vali Erol Ayyıldız, Cumhuriyet Başsavcısı Hakan Arslan, Bölge İdare Mahkemesi Başkanı Abdullah Aygün’ün yanı sıra; baro başkanı, vali yardımcısı, il jandarma komutanı, il emniyet müdürü, rektör yardımcıları, siyasi parti temsilcileri, dekan ve dekan yardımcıları, yüksekokul müdürleri, oda başkanları ve yönetim kurulu üyeleri, vakıf ve dernek başkanları ile yönetim kurulu üyeleri, özel sektör temsilcileri ve basın mensupları katıldı.

Semazen gösterisi, Osmanlı şerbetçisi ve Aydın’ın geleneksel lezzeti ‘Keşkek’ iftara renk katarken; İl Müftü Yardımcısı Zekeriya Çallı’nın okuduğu duayla Ramazan ayının sonuna yaklaştığımız bu günlerde paylaşmanın önemine vurgu yapıldı. Davetlilere keyifli anlar yaşatan iftarda Aydın protokolü bir araya geldi. İftar yemeği tasavvuf müziği eşliğinde sona erdi. 
10.7.2015