ADÜ Menü
ADü LOGİN

Adnan Menderes Üniversitesi
Basın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü

ADÜ Haber Arşivi

Diş Hekimliği Fakültesi İftarda Bir Araya Geldi

Üniversitemiz Diş Hekimliği Fakültesi 6 Temmuz 2015 tarihinde Sosyal Tesislerde düzenlediği iftar programıyla bir araya geldi...

Üniversitemiz Diş Hekimliği Fakültesi 6 Temmuz 2015 tarihinde Sosyal Tesislerde düzenlediği iftar programıyla bir araya geldi.

Diş Hekimliği Fakültesi Dekanı ve Rektör Yardımcımız Prof. Dr. Törün Özer’in ev sahipliğinde gerçekleşen iftar yemeğine Rektörümüz Prof. Dr. Cavit Bircan’ın yanı sıra Rektör Yardımcılarımız Prof. Dr. Recai Tunca, Prof. Dr. Mustafa Ali Sarılı, Genel Sekreter V. Doç. Dr. Eyyüp Mennan Yıldırım ile fakülte personeli ve aileleri katıldı.

Gecede konuşan Prof. Dr. Törün Özer, fakültenin kuruluşundan bugüne kadar geçen sürede yaptıklarını slayt eşliğinde anlattı. Fakülte binasının dönüşümü aşamalarında Rektörümüz Prof. Dr. Cavit Bircan’ın da yaptığı katkıları ile ilgili görselleri de paylaşan Prof. Dr. Özer; “Bugün buralara gelmemizde fakültede çalışan, bizimle birlikte taşın altına elini koyan tüm arkadaşlarıma bir daha teşekkür etmek istiyorum” diye konuştu.


7.7.2015