ADÜ Menü
ADü LOGİN

Adnan Menderes Üniversitesi
Basın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü

ADÜ Haber Arşivi

Üniversitemiz Personeli Aileleriyle Birlikte İftarda Bir Araya Geldi

Rektörümüz Prof. Dr. Cavit Bircan, Ramazan Ayı dolayısıyla 3 Temmuz 2015 tarihinde Tralleis Meydanı’nda personelimiz ve ailelerini beraber, birlik ve kaynaşma iftarında ağırladı...

Rektörümüz Prof. Dr. Cavit Bircan, Ramazan Ayı dolayısıyla 3 Temmuz 2015 tarihinde Tralleis Meydanı’nda personelimiz ve ailelerini birlik ve kaynaşma iftarında ağırladı.

Yoğun katılımla gerçekleşen iftara Rektörümüz Prof. Dr. Cavit Bircan, Rektör Yardımcılarımız Prof. Dr. Recai Tunca, Prof. Dr. Mustafa Ali Sarılı ve Prof. Dr. Törün Özer’in yanı sıra Genel Sekreter V. Doç. Dr. Eyyüp Mennan Yıldırım, personelimiz ve aileleri katıldı. Semazen gösterisi, Osmanlı Şerbetçisi ve Aydın’ın geleneksel lezzeti ‘Keşkek’ iftara renk katarken; Rektörümüz Prof. Dr. Cavit Bircan ve Rektör Yardımcımız Prof. Dr. Recai Tunca iftar öncesinde yemeklerin başına geçerek üniversitemiz personeli ve ailelerine yemek dağıttı. 

Sıcak ve samimi bir ortamda gerçekleşen iftar yemeğinde bir araya gelen Üniversitemiz personeli büyük iftar programından duydukları memnuniyeti dile getirdi. Adnan Menderes Üniversitesi Camii İmam Hatibi Muhammed Aydın’ın gerçekleştirdiği iftar duasının ardından üniversitemiz personeline gösterdikleri ilgiden dolayı teşekkür eden Rektörümüz Prof. Dr. Cavit Bircan, “Ramazan Ayı rahmet, bereket,mağfiret ve paylaşım ayı. Biz elimizde olanları paylaşmak istedik. Organizasyonda emeği geçen herkese teşekkür ederim” dedi. Konuşmaların ardından Semazen gösterisiyle devam eden programın sonunda, Rektörümüz Prof. Dr. Cavit Bircan masaları tek tek gezerek üniversitemiz personeline katılımlarından dolayı teşekkür etti.
3.7.2015