ADÜ Menü
ADü LOGİN

Adnan Menderes Üniversitesi
Basın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü

ADÜ Haber Arşivi

Üniversitemiz Minikleri Sinemayla Buluşturdu

Üniversitemiz, İl Milli Eğitim Müdürlüğü ve Aydın Forum arasında imzalanan işbirliği protokolü ile hiç sinemaya gitmemiş öğrenciler ...

Üniversitemiz, İl Milli Eğitim Müdürlüğü ve Aydın Forum arasında imzalanan işbirliği protokolü ile hiç sinemaya gitmemiş öğrenciler 9 Haziran 2015 tarihinde Forum Aydın Cinemaximum’da “Hayat Kitabı” filmiyle ilk sinema deneyimini yaşadılar.

Üniversitemiz, İl Milli Eğitim Müdürlüğü ve Aydın Forum arasında imzalanan işbirliği protokolü ile Sosyal sorumluluk projesi kapsamında bugüne kadar sinemayla hiç tanışmamış veya çok az filmi görme şansı yakalamış öğrenciler için bir ilke imza attı.

9-10 ve 11 Haziran 2015 tarihlerinde toplam 1875 öğrencinin gideceği sinema etkinliğinin ilk etabı bugün İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından belirlenen 120 İlkokul öğrencisi; Üniversitemiz İletişim Fakültesi Dekan V. Prof. Dr. Atila Yüksel, İl Milli Eğitim Müdürlüğü Şube Müdürü Murat Demirci ve Aydın Forum AVM Müdürü Ezgi Çubukçu ve Üniversitemiz İletişim Fakültesi öğretim üyeleri ile bir araya gelerek “Hayat Kitabı” filmini birlikte izlediler.
10.6.2015