ADÜ Menü
ADü LOGİN

Adnan Menderes Üniversitesi
Basın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü

ADÜ Haber Arşivi

Nazilli Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu Mezunlarını Uğurladı…

Üniversitemiz Nazilli Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu 2014-2015 Eğitim-Öğretim Yılı Mezuniyet Töreni 4 Haziran 2015 tarihinde Sümer Kampüsü’nde gerçekleşti....

Üniversitemiz Nazilli Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu 2014-2015 Eğitim-Öğretim Yılı Mezuniyet Töreni 4 Haziran 2015 tarihinde Sümer Kampüsü’nde gerçekleşti.
Törene, Rektör Yardımcımız Prof. Dr. Mustafa Ali Sarılı’nın yanı sıra Nazilli İİBF Dekanı Prof. Dr. Etem Karakaya, Yüksekokul Müdürü Yrd. Doç. Dr. Merve İrem Yapıcı, Nazilli Meslek Yüksekokulu Müdürü ve Sümer Kampüsü Koordinatörü Yrd. Doç. Dr. Mustafa Özçağ, Nazilli İlçe protokolü, akademik ve idari personel ile mezun öğrencilerin aileleri katıldı.

Saygı Duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasıyla başlayan törende, Nazilli Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu Müdürü Yrd. Doç. Dr. Merve İrem Yapıcı, mezun öğrencileri kutlayarak ileriki yaşamlarında başarılar diledi. Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Mustafa Ali Sarılı mezun öğrencileri tebrik ederek ailelerine de teşekkür etti. Okulumuz voleybol ve futbol takımında yer alan öğrencilere teşekkür belgesi ve dereceye giren öğrencilere plaket verilmesinin ardından mezuniyet töreni meslek andının okunması ve geleneksel kep atmayla son buldu. 


Tören sonundaki canlı müzikle mezun öğrenciler doyasıya eğlendi.9.6.2015