ADÜ Menü
ADü LOGİN

Adnan Menderes Üniversitesi
Basın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü

ADÜ Haber Arşivi

Turizm İşletmeciliği ve Otelcilik Yüksekokulu Mezuniyet Töreni Gerçekleşti

Turizm İşletmeciliği ve Otelcilik Yüksekokulu 2014-2015 Eğitim Öğretim Yılı 37. Dönem Mezuniyet Töreni, 30 Mayıs 2015 tarihinde Ege Liman İşletmeleri A.Ş. (Ege Ports) Tesislerinde gerçekleşti...

Turizm İşletmeciliği ve Otelcilik Yüksekokulu 2014-2015 Eğitim Öğretim Yılı 37. Dönem Mezuniyet Töreni, 30 Mayıs 2015 tarihinde Ege Liman İşletmeleri A.Ş. (Ege Ports) Tesislerinde gerçekleşti.
Törene, Rektör Yardımcımız Prof. Dr. Mustafa Ali Sarılı’nın yanı sıra  Kuşadası Kaymakamı Muammer Aksoy ve Kuşadası Belediye Başkan Yardımcısı Ayşe Şerifoğlu katıldı.
Saygı Duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasıyla başlayan törende, Turizm İşletmeciliği ve Otelcilik Yüksekokulu Müdürü Yrd. Doç. Dr. Gül Erbay Aslıtürk,  mezun öğrencileri kutlayarak, bundan sonraki hayatlarında başarılar diledi.
Rektör Yardımcımız Prof. Dr. Mustafa Ali Sarılı ve Kuşadası Kaymakamı Muammer Aksoy konuşmalarını yaparak, mezun öğrencileri tebrik etti.
Törende, okul birincisi olan Arzu Güngör’e Kuşadası Kaymakamı Muammer Aksoy, okul ikincisi olan Melahat Avşar’a Rektör Yardımcımız  Prof. Dr. Mustafa Ali Sarılı, okul üçüncüsü olan Özlem Okur’a Yüksekokul Müdürü Yrd. Doç. Dr. Gül Erbay Aslıtürk plaketlerini ve Gregory Michael Kiez hatıra paralarını verdi.
Mezuniyet Töreni, geleneksel kep atma töreni ile sona erdi.


2.6.2015