ADÜ Menü
ADü LOGİN

Adnan Menderes Üniversitesi
Basın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü

ADÜ Haber Arşivi

Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan, Aydın Ziyareti Sırasında Rektörümüzle Görüştü

Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan, bir dizi ziyaret ve açılış gerçekleştirmek için 27 Mayıs 2015 tarihinde Aydın’a geldi. Açılış törenine Adnan Menderes Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Cavit Bircan ve eşi de katıldı...

Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan, bir dizi ziyaret ve açılış gerçekleştirmek için 27 Mayıs 2015 tarihinde Aydın’a geldi. Açılış törenine Adnan Menderes Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Cavit Bircan ve eşi de katıldı. Aydın ziyareti sırasında ikisi üniversitemize ait olan toplam 89 projenin açılışını gerçekleştiren Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan, açılış töreni ve kurdele kesiminden sonra Rektör Prof. Dr. Cavit Bircan ile bir süre görüşerek Üniversite hakkında bilgiler aldı.
Açılış töreninin ardından Aydın Valiliği ve Büyükşehir Belediye Başkanlığı’na ziyaretlerde bulunan Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan daha sonra Jandarma Bölge Komutanlığı’nı da ziyaret ederek kendisi için düzenlenen fidan dikim etkinliğine katıldı. Bölge Komutanlığı’ndaki bu etkinlikte Rektörümüz Prof. Dr. Cavit Bircan, Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan ile birlikte fidan dikti.


29.5.2015