ADÜ Menü
ADü LOGİN

Adnan Menderes Üniversitesi
Basın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü

ADÜ Haber Arşivi

Köşk Meslek Yüksekokulu İlk Mezuniyet Törenini Büyük Coşkuyla Kutladı

Üniversitemiz Köşk Meslek Yüksekokulu 2014-2015 Mezuniyet Töreni, 26 Nisan 2015 tarihinde Meslek Yüksekokulu’nda gerçekleşti...

Üniversitemiz Köşk Meslek Yüksekokulu 2014-2015 Mezuniyet Töreni, 26 Nisan 2015 tarihinde Meslek Yüksekokulu’nda gerçekleşti.
 
Törene; Kültür ve Turizm Eski Bakanı Atilla Koç’un yanı sıra,  Vali Erol Ayyıldız, Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Cavit Bircan, Köşk Kaymakamı Serdar Kaya,
Urla Kaymakamı Murat Sefa Demiryürek, Köşk Belediye Başkanı Rıfat Kadri Kılınç, Üniversitemiz Rektör Yardımcıları Prof. Dr. Recai Tunca ile Prof. Dr. Törün Özer, Köşk Meslek Yüksekokulu Müdürü Doç. Dr. A.Demet Karaman,İlçe Emniyet Amiri Ali Kırkan,Köşk Daire Amirleri, Belediye Meclis Üyeleri, Oda Başkanları, Üniversitemiz akademik birim yöneticileri, akademik ve idari personelin yanı sıra mezun öğrenciler ve aileleri katıldı.
 
Saygı Duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasıyla başlayan törenin açılış konuşmalarını, öğrenciler adına Meslek Yüksekokulu birincisi Yönetim ve Organizasyon Bölümü öğrencisi Fatma Avcı, Köşk Meslek Yüksekokulu Müdürü Doç. Dr. A.Demet Karaman, Rektörümüz Prof. Dr. Cavit Bircan ve Kültür ve Turizm Eski Bakanı Atilla Koç yaptı.
 
Törende, okulda ve programlarda dereceye giren öğrencilere hediye ve mezuniyet belgelerinin protokol üyeleri tarafından verilmesinin ardından, mezun olacak bütün öğrenciler sahneye davet edildi ve mezuniyet belgeleri program öğretim görevlileri tarafından verildi.
 
Mezuniyet Töreni; Köşk Meslek Yüksekokulu müzik grubunun hazırlamış olduğu müzik dinletileri ve kep atma töreninin ardından son buldu.  

 

 


27.5.2015