ADÜ Menü
ADü LOGİN

Adnan Menderes Üniversitesi
Basın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü

ADÜ Haber Arşivi

Üniversitemizde Denetimli Serbestlik Protokolü İmzalandı

Üniversitemiz ile Adalet Bakanlığı Ceza ve Tevkif Evleri Genel Müdürlüğü’ne Bağlı Aydın Denetimli Serbestlik Müdürlüğü arasında ‘Denetimli Serbestlik Protokolü’, 25 Mayıs 2015 tarihinde Rektörlük Makamı’nda imzalandı...

Üniversitemiz ile Adalet Bakanlığı Ceza ve Tevkif Evleri Genel Müdürlüğü’ne Bağlı Aydın Denetimli Serbestlik Müdürlüğü arasında ‘Denetimli Serbestlik Protokolü’, 25 Mayıs 2015 tarihinde Rektörlük Makamı’nda imzalandı.
Protokol Töreninde; Aydın Cumhuriyet Başsavcısı Hakan Arslan, Rektörümüz Prof. Dr. Cavit Bircan, Rektör Yardımcımız Recai Tunca ve Aydın Denetimli Serbestlik Müdür Vekili İbrahim Al yer aldı.
Protokol ile denetimli serbestlik kapsamında, iyi halli bir kısım yükümlülerin sosyal ve kültürel alanda gelişmelerinin sağlanması, eğitim ve etkinliklerle kendilerini geliştirip, kamu yararına hizmetler yaparak topluma kazandırılmaları amaçlanmakta.
Tören, Aydın Cumhuriyet Başsavcısı; Hakan Arslan ve Rektörümüz Prof. Dr. Cavit Bircan arasında imzalanan protokol ile son buldu.


27.5.2015