ADÜ Menü
ADü LOGİN

Adnan Menderes Üniversitesi
Basın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü

ADÜ Haber Arşivi

Aydın İli Stratejik Planlama ve Yenilik Merkezi Tanıtım Toplantısı Gerçekleşti

Güney Ege Kalkınma Ajansı Yenilikle Dönüşüm Mali Destek Programı kapsamında desteklenen, Aydın İli Stratejik Planlama ve Yenilik Merkezi (AİSYEM) projesinin tanıtım toplantısı...

Güney Ege Kalkınma Ajansı Yenilikle Dönüşüm Mali Destek Programı kapsamında desteklenen, Aydın İli Stratejik Planlama ve Yenilik Merkezi (AİSYEM) projesinin tanıtım toplantısı, 22 Mayıs 2015 tarihinde Üniversitemiz Atatürk Kongre Merkezi Miletos Salonu’nda gerçekleşti.
Toplantı, Vali Yardımcısı  İbrahim Yurdakul, Üniversitemiz Rektör Yardımcıları Prof. Dr. Recai Tunca ile Prof. Dr. Törün Özer, GEKA Genel Sekreteri Süleyman Alata, TKDK İl Koordinatörü Erhan Çiftçi’nin yanı sıra kurum temsilcileri, üniversitemiz öğretim üyeleri ve çok sayıda dinleyicinin katılımıyla gerçekleşti.
GEKA Genel Sekreteri Süleyman Alata’nın ve Rektör Yardımcımız Prof. Dr. Recai Tunca’nın açılış konuşmasının ardından Proje Koordinatörü Prof. Dr. E. Didem Evci Kiraz Aydın İli Stratejik Planlama ve Yenilik Merkezi’ni (AİSYEM) dinleyicilere tanıttı.
Yenilik Merkezi’nin, Merkez Kampüsde kuruluyor olması ve içerisinde yer alan birimler ile birlikte Üniversitemiz, Aydın ve Güney Ege Bölgesi için  önemi vurgulandı.
Toplantı, sunumun ardından soru-cevap ve görüşler bölümünün ardından gerçekleşen kokteyl ile son buldu.


26.5.2015 16:48:03