ADÜ Menü
ADü LOGİN

Adnan Menderes Üniversitesi
Basın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü

ADÜ Haber Arşivi

ADÜ Bu Sene Baharın En Güzelini Yaşadı

Üniversitemizde, 14 Mayıs 2015 tarihinde gerçekleşen Sabancı Baharı Şenlikleri’nde Üniversitemiz öğrencileri, personeli ve Aydın halkı doyasıya eğlendi...

Üniversitemizde, 14 Mayıs 2015 tarihinde gerçekleşen Sabancı Baharı Şenlikleri’nde Üniversitemiz öğrencileri, personeli ve Aydın halkı doyasıya eğlendi.
Gündüz ve gece aktiviteleri olmak üzere iki bölümden oluşan şenliğin gündüz aktiviteleri, Üniversitemiz Tralleis Meydanı’nda gerçekleşti. Çeşitli oyunlar ve eğlenceli aktiviteler ile öğrenciler hem eğlendi, hem yaratıcılıklarını ortaya çıkardı.
Çikolata yapım atölyesi, tasarım atölyesi, origami ve uçurtma atölyesi, FIFA 2015 turnuvaları, eğlenceli XBOX oyunları, oyun atölyesi, kariyer avı, deneyim atölyesi, karaoke, üfle gol olsun, zıpla yapış, balon futbolu, langırt ve orta alan oyunları, perküsyon atölyesi, twettwall ve daha birçok eğlenceli organizasyonun yer aldığı gündüz aktivitelerinde öğrenciler gönüllerince eğlendi.
Gece etkinliklerinde ise öğrenciler, Gülşen’in yanı sıra ünlü DJ Ozan Çolakoğlu ve genç sanatçı Deha Özer’in performanslarıyla müziğe ve eğlenceye doydu.
Üniversitemiz Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Törün Özer’in Rektörümüz Prof. Dr. Cavit Bircan adına Gülşen’e çiçek vermesi ile başlayan konser, Üniversitemiz Tribünü'nde gerçekleşti.
Pop müziğin önemli isimlerinden Gülşen, konser boyunca en sevilen şarkılarını söyledi ve dinleyiciler hep bir ağızdan şarkılara eşlik etti.


15.5.2015