ADÜ Menü
ADü LOGİN

Adnan Menderes Üniversitesi
Basın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü

ADÜ Haber Arşivi

Dokuz Günde 70 Etkinlik ile ADÜ 20. Kültür ve Sanat Festivali Sona Erdi

Üniversitemiz 20. Kültür ve Sanat Festivali 12 Mayıs 2015 tarihinde Manga Konseri ile sona erdi. Dokuz gün süren festivalde 70 etkinlik gerçekleşti...

Üniversitemiz 20. Kültür ve Sanat Festivali 12 Mayıs 2015 tarihinde Manga Konseri ile sona erdi. Dokuz gün süren festivalde 70 etkinlik gerçekleşti.
Konser, Tiyatro, Panayır, Müzikal, Film Gösterimi, Yarışma, Sergi, Dans Gösterisi gibi birçok Kültür ve Sanat etkinliğine, öğretim elemanları, öğrenciler ve Aydın halkı yoğun katılım gösterdi.
Çok sayıda sanatçı ve grubun konser verdiği festivalde, öğrencilerde kendi yetenek ve gösterilerini sergileme şansı buldu.
Öğrencilerle yapılan röportajlarda bu sene etkinlikleri beğendiklerini dile getirerek, önceki senelere göre daha kapsamlı bir etkinlik düzenlendiği için başta Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Cavit Bircan olmak üzere tüm üniversite yönetimi ve emeği geçenlere teşekkür etti.
Festivalin başarılı bir şekilde gerçekleşmesinden dolayı Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Cavit Bircan, festivalde görev alan herkese tek tek teşekkürlerini iletti.


14.5.2015