ADÜ Menü
ADü LOGİN

Adnan Menderes Üniversitesi
Basın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü

ADÜ Haber Arşivi

4. Plaj Şenliği Yine Renkli Görüntülere Sahne Oldu

Bu yıl dördüncüsü düzenlenen ‘2015 İlkbahar Plaj Şenliği ’ 8 ve 11 Mayıs tarihlerinde Üniversitemiz Didim Meslek Yüksekokulu’nda gerçekleşti...

Bu yıl dördüncüsü düzenlenen ‘2015 İlkbahar Plaj Şenliği ’  8 ve 11 Mayıs tarihlerinde Üniversitemiz Didim Meslek Yüksekokulu’nda gerçekleşti.
Organizasyonunu ve sunuculuğunu Okt. Burak Okşar’ın yaptığı etkinlik, 8 Mayıs Çarşamba günü ‘Plaj Voleybolu Turnuvası’ ile başladı. Üniversitemiz Didim Sosyal Tesisleri plajında gerçekleşen turnuvada kız ve erkek karma takımları mücadele etti. Çekişmeli geçen maçların ardından finalde ‘Kelebekler’ takımıyla mücadele eden  ‘İsotçular’ takımı şampiyon oldu.
Şenliklerin ikinci gününde ‘Plaj Oyunları’ yapıldı. Kız ve erkek takımlarının ayrı ayrı yarıştıkları plaj oyunlarında hem yarışan öğrenciler hem de izleyenler büyük keyif aldı. Hazine Avı, Çuval Yarışı, Yumurta Atma, Durdurun Dünyayı, Kargonuz Var, Çember Atma ve Havlı Sıkma yarışlarında, erkeklerde ‘Ünlüler’ takımı birinci olurken, kızlarda da ‘Çılgın Bedişler’ ile ‘Çikolatalar’ takımı aynı puanla birinciliği paylaştı.
Yarışmaların ardından dereceye giren takımlara 15 Mayıs Cuma günü yapılacak olan Mezuniyet Töreni öncesinde madalyaları verilecek.


11.5.2015 14:21:00