ADÜ Menü
ADü LOGİN

Adnan Menderes Üniversitesi
Basın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü

ADÜ Haber Arşivi

ADܒde Mustafa Ceceli Fırtınası

Üniversitemiz 20. Kültür ve Sanat Şenlikleri etkinlikleri kapsamında düzenlenen Mustafa Ceceli Konseri, 10 Mayıs 2015 tarihinde Üniversitemiz Trailles Meydanı’nda gerçekleşti...

Üniversitemiz 20. Kültür ve Sanat Şenlikleri etkinlikleri kapsamında düzenlenen Mustafa Ceceli Konseri, 10 Mayıs 2015 tarihinde Üniversitemiz Trailles Meydanı’nda gerçekleşti. Konsere katılan dinleyicilerin hep bir ağızdan eşlik ettiği şarkılarla çoşku dolu bir gece yaşandı.
Aranjman, besteci ve söz yazarı kimliği ile unutulmaz şarkıların mimarı Mustafa Ceceli, çaldığı çeşitli enstrümanlar ve sahne şovuyla göz doldurdu.  Üniversitemiz personeli ve öğrencilerin yanı sıra aydın halkının da katıldığı çoşkulu kalabalığa konserde eğlenceli dakikalar yaşattı.
Rektörümüz Prof. Dr. Cavit Bircan, Üniversitemiz öğrencilerinin oylaması sonucu yılın annesi seçilen Yurdagül Altınbaş’a, çiçek verdi ve tüm annelerin anneler gününü kutladı.
Konserde ayrıca Yüksel Yalova Güzel Sanatlar Lisesi öğrencileri ve öğretmenleri tarafından gerçekleştirilen, Kanser Erken Teşhis Tedavi Merkezi’nde görev alarak başladıkları sosyal sorumluluk projeleri  anlatıldı.
Rektörümüz Prof. Dr. Cavit Bircan, “Adnan Menderes Üniversitesi öğrencileri her şeyin en iyisine layık. Sizler için en iyi sanatçıları getirdik.” sözünü sahnede yineleyerek Mustafa Ceceli’ye çiçek takdiminde bulundu.

 


11.5.2015