ADÜ Menü
ADü LOGİN

Adnan Menderes Üniversitesi
Basın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü

ADÜ Haber Arşivi

Üniversitemiz Uygulama ve Araştırma Hastanesi’nde Tedavileri Devam Eden Çocuklara 23 Nisan Kutlaması

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı nedeniyle Üniversitemiz Kadın Sorunları Uygulama ve Araştırma Merkezi ve Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi Araştırma ve Uygulama Merkezi tarafından...

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı nedeniyle Üniversitemiz Kadın Sorunları Uygulama ve Araştırma Merkezi ve Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi Araştırma ve Uygulama Merkezi tarafından Üniversitemiz Uygulama ve Araştırma Hastanesi’nde tedavi görmekte olan çocuklara yönelik 20 Nisan 2015 tarihinde bir etkinlik düzenlendi.
Kadın Sorunları Uygulama ve Araştırma Merkezi Müdürü Yrd. Doç. Dr. Ayten Can Tunalı ve Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi Araştırma ve Uygulama Merkezi Müdürü Doç. Dr. Dilşen İnce, TED Ege Koleji Öğretmenleri Sema Temren, Özge İlhan ve Abdullah Şahin, TED Ege Koleji yedinci sınıf öğrencilerinin hazırladıkları hediyeleri, tedavileri devam etmekte olan çocuklara verdi.
Öğrenciler, tedavileri devam eden çocuklara iyi dileklerde bulunarak,  23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramlarını kutladı.


24.4.2015