ADÜ Menü
ADü LOGİN

Adnan Menderes Üniversitesi
Basın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü

ADÜ Haber Arşivi

Öğretim Üyemizin Editörlüğünü Yaptığı Kitap Yayımlandı

Editörlüğünü Üniversitemiz Eğitim Fakültesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. A. Seda Saracaloğlu ile Atatürk Üniversitesi Öğretim Üyesi Doç. Dr. Adnan Küçükoğlu’nun yaptığı “Öğretim İlke ve Yöntemleri” adlı kitap yayımlandı...

Editörlüğünü Üniversitemiz Eğitim Fakültesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. A. Seda Saracaloğlu ile Atatürk Üniversitesi Öğretim Üyesi Doç. Dr. Adnan Küçükoğlu’nun yaptığı “Öğretim İlke ve Yöntemleri” adlı kitap yayımlandı.
Eğitim Fakültemizden Prof. Dr. Saracaloğlu’nun iki bölüm, Yrd. Doç. Dr. İbrahim Gökdaş ve Yard. Doç. Dr. Meltem Yalın Uçar’ın da birer bölüm yazarlığı bulunan kitap; öğrenme, öğretme sürecinin planlanması ve etkili bir şekilde uygulanması sürecinde eğitimcilerimize rehber olmak üzere hazırlanmış olup Eğitim Fakültesi öğrencileri için bir ders kitabı, bunun yanı sıra yapısı ve içeriği ile kendisini geliştirmek isteyen öğretmenlerimiz için de bir başvuru kaynağı niteliğindedir.
Öğretim planlama ve uygulama sürecinde öğretmen adaylarına, öğretmenlere ve tüm eğitimcilere kendilerini geliştirmeleri, mesleki başarılarını arttırmaları yönünde fayda sağlayacağı düşünülen Öğretim İlke ve Yöntemleri kitabının yayımlanmasında emeği geçenleri tebrik eder, çalışmalarında başarılar dileriz.


10.4.2015 14:27:01