ADÜ Menü
ADü LOGİN

Adnan Menderes Üniversitesi
Basın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü

ADÜ Haber Arşivi

“ İŞ’ te KESİT, İŞ’ te HEDEF” Paneli Gerçekleştirildi

Aydın Meslek Yüksekokulu tarafından kariyer günleri etkinliği kapsamında düzenlenen Mesleki Eğitim ve Sektör Buluşması, 1 Nisan 2015 tarihinde “İŞ’ te KESİT, İŞ’ te HEDEF” başlıklı...

Aydın Meslek Yüksekokulu tarafından kariyer günleri etkinliği kapsamında düzenlenen Mesleki Eğitim ve Sektör Buluşması 1 Nisan 2015 tarihinde İŞ’ te KESİT, İŞ’ te HEDEF” başlıklı bir panel ile gerçekleştirildi. Panele konuşmacı olarak akademisyenler ve Aydın İli’ nin başarılı iş adamları katıldı.

Aydın Meslek Yüksekokulu Müdürü Prof. Dr. Talip Kabadayı’ nın yönettiği panelde;  Katip Çelebi Üniversitesi Orman Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Nihat Sami Çetin, Polat Makine Sanayi A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Polat, Molümer  Isı ve Su İzolasyonları LTD.ŞTİ.  Genel  Müdürü  İsmail Demirtaş, Balkanlı İnş. Tic. Ltd. Şti. Genel Müdürü Mimar Serkan Balkanlı, İş Adamı Ahmet Rıza Acar konuşmacı olarak katkılarını sundular. Akademisyenler ve öğrencilerin yoğun katılım gösterdiği panelde, konuşmacılar çalışma hayatlarından başarı kesitlerini sunarak, başarının sırlarını öğrencilere aktardılar.


 


8.4.2015 11:44:56