ADÜ Menü
ADü LOGİN

Adnan Menderes Üniversitesi
Basın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü

ADÜ Haber Arşivi

İl Yenilik Platformu Strateji Dökümanı ve Eylem Planı Eğitimi Gerçekleşti

TÜBİTAK Bilimsel ve Teknoloji Ağları ve Platformları Kurma Girişimi Projeleri Destekleme Programı kapsamında yürütülen Aydın İl Yenilik Platformu, “Strateji Dokümanı ve Eylem Planı Eğitimi”...

TÜBİTAK Bilimsel ve Teknoloji Ağları ve Platformları Kurma Girişimi Projeleri Destekleme Programı kapsamında yürütülen Aydın İl Yenilik Platformu, “Strateji Dokümanı ve Eylem Planı Eğitimi” İl Yenilik Platformu Paket Liderleri ve Yönetim Birimi üyelerinin katılımı ile gerçekleşti.

İl Yenilik Platformu tanıtım filminin izlenmesinin ardından Proje Yürütücüsü Prof. Dr. E.Didem Evci Kiraz, projenin geldiği son aşamalar hakkında bilgilendirme yaptı. İl Yenilik Platformu Mevcut Durumu Saptama ve Yenilik İhtiyaç Analizi İş Paketi Lideri Yrd. Doç. Dr. Necmiye Cömertler Şimşir tarafından Mevcut Durumun Saptanması ve Yenilik İhtiyacı Analizi sonuçlarının değerlendirilmesinin ardından, İl Yenilik Platformunu Oluşturma ve İl Yenilik Stratejisi ve Eylem Planını Oluşturma İş Paketi Lideri Prof. Dr. İsmail Böğrekci adına Platform Bursiyeri Araş. Gör. Hilmi Saygın Sucuoğlu, İl Yenilik Stratejisi ve Eylem Planını oluşturma sunumunu gerçekleştirdi.

Eğitim, Proje Yürütücüsü Prof. Dr. E. Didem Evci Kiraz eşliğinde beyin fırtınası yapılmasıyla son buldu.


24.3.2015 13:28:16