ADÜ Menü
ADü LOGİN

Adnan Menderes Üniversitesi
Basın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü

ADÜ Haber Arşivi

Tercih Meselesi Program Ekibi Üniversitemizdeydi

Dijital Sanatlar Prodüksiyon Şirketi tarafından hazırlanan ve önümüzdeki günlerde yayın hayatına başlayacak olan ‘Tercih Meselesi Programı’nın çekimleri...

Dijital Sanatlar Prodüksiyon Şirketi tarafından hazırlanan ve önümüzdeki günlerde yayın hayatına başlayacak olan ‘Tercih Meselesi Programı’nın çekimleri 9 Mart 2015 tarihinde Üniversitemizde gerçekleşti. Üniversiteye hazırlanan gençler için rehber niteliğine sahip, üniversiteler hakkında bilgiler veren, röportajlarla dinamik bir akışa sahip programın çekimleri renkli görüntülere sahne oldu.

Yönetmen Erol Civan, Sunucu Onur Özaydın, Kameraman Engin Örsel, Yürütücü Murat Taker, Üniversitemiz Fakültelerinde gerçekleştirdikleri çekimlerde öğrenciler ve akademisyenlerle röportajlar yaptılar, derslere dahil oldular ve bilgiyi eğlence ile harmanladılar.

Ekip, Üniversitemiz fakülte ve birimlerini tanıtmasının yanı sıra 8 Mart tarihinde Üniversitemiz öğrencilerinin evinde ve ilimiz merkezinde gerçekleştirdikleri çekimlerle Aydın’da öğrenci yaşamını gözler önüne serdi.
16.3.2015