ADÜ Menü
ADü LOGİN

Adnan Menderes Üniversitesi
Basın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü

ADÜ Haber Arşivi

‘Yetenek Takibi’ Sloganıyla Düzenlenen Kariyer Günleri Etkinliği Öğrencilerin İlgisini Çekti

Öğrencilerini sektörle buluşturmayı ve onlara iş imkanı sağlamayı hedefleyen Aydın Meslek Yüksekokulu, 6 Mart 2015 tarihinde düzenlenen...

Öğrencilerini sektörle buluşturmayı ve onlara iş imkanı sağlamayı hedefleyen Aydın Meslek Yüksekokulu, 6 Mart 2015 tarihinde düzenlenen Kariyer Günleri Etkinliği kapsamında, FG GROUP yönetimini  “Yetenek Takibi” sloganıyla öğrencilerle buluşturdu. 
 
Öğrencilere staj, Amsterdam seyahati, Amsterdam yaz kursu ve iş imkanı sağlamayı amaçlayan etkinlikte öğrenciler, eğlenceli bir sunumun ardından FG GROUP Yönetim Kurulu Başkanı Fuat Gözaçan, Stratejik Planlama Müdürü Hakan Ezerer, Blue Lab Yöneticisi Uğur Yılmaz ve Yönetim Kurulu Başkan Asistanı Cenk Atalay’ la tanışma ve konuşma fırsatı buldular. Henüz sektöre girmemiş ama kendini teknik anlamda geliştirme isteğinde olan yenilikçi, yaratıcı, dinamik öğrencileri bünyelerine katmak isteyen FG GROUP yönetimi ile öğrenciler arasında sıcak ve samimi görüşmeler gerçekleşti.
 
Firma temsilcileri, görüşme yaptıkları öğrencilerin kişisel bilgilerini alarak, ileriki yıllarda da sürekli iletişim içinde olacaklarının sözünü verdiler.
 
Etkinlik, konuşmacılara çiçek ve teşekkür belgelerinin takdim edilmesiyle sona erdi.


12.3.2015 15:49:24