ADÜ Menü
ADü LOGİN

Adnan Menderes Üniversitesi
Basın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü

ADÜ Haber Arşivi

ASTO’dan Rektörümüze Ziyaret

Aydın Sivil Toplum Platformu Başkanı Veli Tiryaki ve heyeti 28 Ocak 2015 tarihinde Rektörümüz Prof. Dr. Cavit Bircan’ı ziyaret ettiler....

Aydın Sivil Toplum Platformu Başkanı Veli Tiryaki ve heyeti 28 Ocak 2015 tarihinde Rektörümüz Prof. Dr. Cavit Bircan’ı ziyaret ettiler.
Tiryaki, gençlere eğitim ve öğretim vermenin yanı sıra onları geleceğe hazırlayan üniversite kurumunun Aydın’ın bilinç düzeyinin artması ve gelişmesi açısından büyük önem teşkil ettiğini belirtti ve kendilerinin de aynı doğrultuda çalışmalar yaptıklarını, Üniversitemiz ile de bu çalışmaları geliştirmek istediklerini ifade ettiler.
Rektörümüz Prof. Dr. Cavit Bircan, Aydın merkezin yanı sıra ilçelerde de birçok okulumuzun bulunduğunu bunları geliştirmek ve halkla ilişkileri güçlendirmek adına; eğitim, sağlık ve çevre konularında çalışmalar yürüten Aydın Sivil Toplum Platformu ile yürütülecek çalışmaların büyük önem teşkil ettiğini aktardı.
Ziyaret, Aydın Sivil Toplum Platformu Başkanı Veli Tiryaki ve heyetinin Rektörümüz Prof. Dr. Cavit Bircan’ı atanmalarından dolayı tebrik etmesi ve iyi dileklerin aktarılması ile son buldu.
 

30.1.2015 09:44:06