ADÜ Menü
ADü LOGİN

Adnan Menderes Üniversitesi
Basın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü

ADÜ Haber Arşivi

Üniversitemiz Hastanesine Örnek Bağışta Bulunan Hayırseveri Rektörümüz Makamında Ağırladı

Rektörümüz Prof. Dr. Cavit Bircan, Üniversitemiz Uygulama ve Araştırma Hastanesi’ne Diyabetik Ayak ve Kronik Yara Bakım Ünitesi için 70.000 TL para bağışında bulunarak...

Rektörümüz Prof. Dr. Cavit Bircan, Üniversitemiz Uygulama ve Araştırma Hastanesi’ne Diyabetik Ayak ve Kronik Yara Bakım Ünitesi için 70.000 TL para bağışında bulunarak örnek bir davranış sergileyen hayırsever Nazlı Eren’ i makamında ağırladı.
Rektörümüz Prof. Dr. Cavit Bircan, hastanemize 14 yataklı Diyabetik Ayak ve Kronik Yara Bakım Ünitesi kazandırmak adına yaptığı bağıştan dolayı Nazlı Eren’e teşekkür etti. Nazlı Eren’in, Aydın Diyabetik Ayak Derneği’nin kurulumuna katkı sağladığını, diyabetik hastaların tedavisine yönelik çalışmalar yürüttüğünü belirten Rektörümüz Prof. Dr. Cavit Bircan, Eren’in bu çalışmalarıyla örnek teşkil ettiğini vurguladı.
Diyabete bağlı şeker ve böbrek yetmezliği rahatsızlığı yaşayan eşi Selim Eren’in Üniversitemiz Hastanesi’nde başarılı bir tedavi süreci geçirmesinin ardından, hastaneye katkı ve destek sağlayan Nazlı Eren, ilk yardımını hastane acil servisine malzeme alımı yaparak gerçekleştirmiş ve hastaların takip edilebilmesi için 10.000 TL’lik bağışıyla oda tefrişi sağlamıştı.
Ziyaret, Rektörümüz Prof. Dr. Cavit Bircan’ın Nazlı Eren ve eşi Selim Eren adına düzenlenmiş teşekkür belgesini takdimiyle son buldu.

29.1.2015 17:04:08