ADÜ Menü
ADü LOGİN

Adnan Menderes Üniversitesi
Basın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü

ADÜ Haber Arşivi

Yeni Asır ve Aydın Ticaret Odası Temsilcileri Rektörümüzü Ziyaret Etti

Yeni Asır Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Şebnem Bursalı, Aydın Ticaret Odası Başkanı Hakan Ülken, Aydın Ticaret Odası Meclis Başkanı Sefa Yüksel ve Yeni Asır Gazetesi üst yönetimi...

Yeni Asır Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Şebnem Bursalı, Aydın Ticaret Odası Başkanı Hakan Ülken, Aydın Ticaret Odası Meclis Başkanı Sefa Yüksel ve Yeni Asır Gazetesi üst yönetimi 23 Ocak 2015 tarihinde Rektörümüz Prof. Dr. Cavit Bircan’ı ziyaret ettiler.
Yeni Asır Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Şebnem Bursalı, Aydın’da özlenen gelişme ve değişmenin Üniversite ile başlayacağını belirterek, Rektörümüz Prof. Dr. Cavit Bircan’ı atanmalarından dolayı tebrik etti.
Aydın Ticaret Odası Başkanı Hakan Ülken, Üniversitemiz ile ortak çalışmalara büyük önem verdiklerini vurgulayarak; Aydın’ın tarım, turizm ve ticaret açısından oldukça zengin olduğunu, bölgeye özgü unsurların öne çıkarılması için üniversite ile ortak çalışmalarını sürdüreceklerini belirtti.
Ziyaretten büyük mutluluk duyduğunu belirten Rektörümüz Prof. Dr. Cavit Bircan, kurum temsilcileri ile fikir paylaşımında bulunduklarını, bu temasların da gelecekteki projelerin başlangıcı olacağını ifade etti.
Ziyaret, Yeni Asır Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Şebnem Bursalı’nın, gazetenin yayınlanan ilk sayısını Rektörümüz Prof. Dr. Cavit Bircan’a hediye etmesiyle son buldu.


26.1.2015