ADÜ Menü
ADü LOGİN

Adnan Menderes Üniversitesi
Basın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü

ADÜ Haber Arşivi

Ziraat Fakültemizde Rektörümüzün Katılımıyla Akademik Kurul Yapıldı

Üniversitemiz Ziraat Fakültesi’nin geleneksel Akademik Kurulu 19 Ocak 2015 tarihinde Rektörümüz Prof. Dr. Cavit Bircan, Rektör Yardımcılarımız Prof. Dr. Mustafa Ali Sarılı ve Prof. Dr. Recai Tunca, Genel Sekreterimiz Doç. Dr. Mennan Yıldırım...

Üniversitemiz Ziraat Fakültesi’nin geleneksel Akademik Kurulu 19 Ocak 2015 tarihinde Rektörümüz Prof. Dr. Cavit Bircan, Rektör Yardımcılarımız Prof. Dr. Mustafa Ali Sarılı ve Prof. Dr. Recai Tunca, Genel Sekreterimiz Doç. Dr. Mennan Yıldırım ve Ziraat Fakültesi öğretim üyelerinin katılımı ile gerçekleştirildi.
 
Ziraat Fakültesi Dekanı Prof. Dr. İbrahim Gençsoylu, son dönemin genel bir değerlendirmesini yaparak rahmetli hocamız Prof. Dr. Ömer Faruk Durdu’nun yapmış olduğu eserlerin fakültenin elde ettiği bugünkü başarısının temelini oluşturduğunu vurguladı.
 
Gençsoylu’nun ardından konuşan Rektörümüz Prof. Dr. Cavit Bircan, Ziraat Fakültesinin daha iyi noktalara gelmesi yapılacak her türlü çalışmaya rektörlük olarak destek vereceklerini belirtti.
 
Konuşmaların ardından, Rektörümüz Prof. Dr. Cavit Bircan, Rektör Yardımcılarımız Prof. Dr. Mustafa Ali Sarılı ve Prof. Dr. Recai Tunca yanı sıra Fakülte öğretim üyeleri tarafından yeni ataması yapılan ve akademik yükselmesi gerçekleşen öğretim üyelerine cüppeleri giydirildi.
 
Toplantı sonrası, fakülteye yeni kazandırılan, 1 adet römork, 1 adet pulluk, 1 adet diskaronun ve 2 adet traktör tanıtılarak törene katılanlara bilgi verildi.
 
Akademik Kurul Toplantısı, geniş katılımlı kokteyl ile sona erdi.


21.1.2015