ADÜ Menü
ADü LOGİN

Adnan Menderes Üniversitesi
Basın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü

ADÜ Haber Arşivi

Diş Hekimliği Fakültesi Hastanesi 1 Yaşında

Üniversitemiz Diş Hekimliği Fakültesi Hastanesi’nin poliklinik hizmeti vermeye başlamasının, 1. yılı olması sebebiyle, 16 Aralık 2014 tarihinde kutlama yapıldı...

Üniversitemiz Diş Hekimliği Fakültesi Hastanesi’nin poliklinik hizmeti vermeye başlamasının, 1. yılı olması sebebiyle, 16 Aralık 2014 tarihinde kutlama yapıldı.
Rektörümüz Prof. Dr. Cavit Bircan’ın katılımıyla gerçekleşen kutlamada, Fakültemiz öğretim üyeleri, idari personeli ve öğrencileri bir araya geldiler.
Rektörümüz Prof. Dr. Cavit Bircan, Diş Hekimliliği Fakültemize büyük emek ve önem verdiklerini ifade ederek, herkesi bir arada görmenin kendisini çok mutlu ettiğini söyledi ve Fakültenin poliklinik hizmetlerinin Aydın ve çevre illerdeki vatandaşa verildiğini söyledi.
Bu güne kadar 62.398 hastaya kapılarını açan Fakültemiz Hastanesi, 8 anabilim dalı, 21 öğretim üyesi, 19 asistanı ve 22 öğrencisi ile en iyi tedaviyi ve eğitimi sunmak için çalışmaktadır.
Hastalardan oldukça olumlu geri bildirimler alan Fakültemiz Hastanesi, daha iyi hizmet verebilmek amacıyla açılacak ameliyathane ve 2015 yılında açılması planlanan yataklı servis, zihinsel özürlü ve uyum sorunu yaşayan çocuklar için tedavi imkanlarıyla büyümesini sürdürüyor.
Fakültemiz Hastanesi Aydın ve ilçelerinin yanı sıra Ege Bölgesinin çeşitli illerinden hastaları da tedavi ederek, ‘Bölgenin En İyi Diş Hekimliği Fakülte Hastanesi’ olma yolunda ilerliyor.

17.12.2014