ADÜ Menü
ADü LOGİN

Adnan Menderes Üniversitesi
Basın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü

ADÜ Haber Arşivi

Rektörümüz, İletişim Fakültesi Uygulama Alanlarının Açılışını Yaptı

Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Cavit Bircan, Merkez Kampüsümüzde bulunan İletişim Fakültesi’nin Fotoğraf Stüdyosu ve Bilgisayar Laboratuvarının açılışını 8 Aralık 2014 tarihinde gerçekleştirdi...

Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Cavit Bircan, Merkez Kampüsümüzde bulunan İletişim Fakültesi’nin Fotoğraf Stüdyosu ve Bilgisayar Laboratuvarının açılışını 8 Aralık 2014 tarihinde gerçekleştirdi. Açılışta Rektörümüze, Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Recai Tunca ve Rektör Danışmanı Mustafa Aslan eşlik etti.

Rektör Bircan tarafından açılışı yapılan bilgisayar laboratuvarı hakkında bilgilendirme yapan Dekan Yardımcıları Yrd. Doç. Dr. Aynur Örnek ve Yrd. Doç. Dr. Özgür Seçim, laboratuvarın İletişim Fakültesi öğrencilerinin kullanımında olacağını söylediler.

Bilgisayar laboratuvarının ardından fotoğraf stüdyosunun da açılışını yapan Bircan, Stüdyoda yapılan çalışmalar hakkında Öğr. Gör. Onur Tatar’dan bilgi aldı. Stüdyoda İletişim Fakültesi öğrencileriyle bir süre sohbet eden Bircan, daha sonra öğrenciler ve akademisyenlerle hatıra fotoğrafı çektirdi.

İlk öğrencilerini 2013 – 2014 Eğitim-Öğretim döneminde kabul eden İletişim Fakültesi, genç ve dinamik ekibi ve teknolojiyi takip eden yaklaşımıyla çalışmalarını hızla sürdürmektedir.


9.12.2014