ADÜ Menü
ADü LOGİN

Adnan Menderes Üniversitesi
Basın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü

ADÜ Haber Arşivi

Aydın İl Yenilik Platformu ve Basın İlan Kurumu Üniversitemiz İletişim Fakültesine Ziyarette Bulundu

Aydın İl Yenilik Platformu Yürütücüsü Prof. Dr. E. Didem Evci Kiraz, Görünürlük ve Yaygınlaştırma İş Paket Lideri Gülay Gündeay ve Basın İlan Kurumu (BİK) Aydın Şube Müdürü Özer Akoğlu, 4 Aralık 2014 tarihinde Üniversitemiz İletişim Fakültesi’ni...

Aydın İl Yenilik Platformu Yürütücüsü Prof. Dr. E. Didem Evci Kiraz, Görünürlük ve Yaygınlaştırma İş Paket Lideri Gülay Gündeay ve Basın İlan Kurumu (BİK) Aydın Şube Müdürü Özer Akoğlu, 4 Aralık 2014 tarihinde Üniversitemiz İletişim Fakültesi’ni ziyaret ettiler.
En Önemli Ortağımız ADÜ İletişim Fakültesi
Ziyarette, Basın İlan Kurumu hakkında bilgi veren Özer Akoğlu kurumunun Aydın’daki en önemli ortağının Üniversitemiz İletişim Fakültesi olduğunu vurguladı.
Akoğlu, İletişim Fakültemiz ile çalışmalar yürütürken, Aydın İl Yenilik Platformu’nun da bu çalışmalarda büyük önem teşkil ettiğini belirtti ve Platform çatısı altında medya ve iletişimde inovasyon/yenilik çalışmalarının temellerinin atılacağına inancının tam olduğunu ifade etti.
İletişim Fakültesi Dekan Yardımcıları Yrd. Doç. Dr. Aynur Örnek, Yrd. Doç. Dr. M. Özgür Seçim ile Öğretim Üyeleri  Yd. Doç. Dr. İçten Duygu Çallı, Yrd. Doç. Dr. Hicabi Aslan, Basın İlan Kurumu ve Aydın İl Yenilik Platformu ile gerçekleşecek çalışmalarda işbirliğinde mutluluk duyacaklarını ifade ettiler.
Ziyarette, Aydın’daki medya ve iletişim kurumlarının ihtiyaç ve taleplerine yönelik neler yapılabileceği tartışıldı.
Fikir alışverişinin gerçekleştiği ziyarette, Aydın İl Yenilik Platformu’nun periyodik basın toplantıları kapsamında Ocak ayında düzenlenecek bir etkinlikle çalışmalara hız verilmesine karar verildi.

Fikir alışverişinin gerçekleştiği ziyarette, Aydın İl Yenilik Platformu’nun faaliyetlerinden haberdar etmek amacıyla basın ile birlikte  belirli zamanlarda bir araya gelmenin faydalı olacağı üzerinde duruldu.


9.12.2014