ADÜ Menü
ADü LOGİN

Adnan Menderes Üniversitesi
Basın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü

ADÜ Haber Arşivi

Rektörümüze Tebrik Ziyaretleri Devam Ediyor

Rektörümüz Prof. Dr. Cavit Bircan, 1 Aralık 2014 tarihinde Milletvekilleri Mehmet Erdem, Semiha Öğüş, Ali Gültekin Kılınç, Eğitim- Bir-Sen-Şube Başkanı İsmail Yiğit, Başkan Yardımcısı Özkan Yıldırım Karahan ve Basın Yayın Sekreteri Hamza Ünal Cengiz’i...

Rektörümüz Prof. Dr. Cavit Bircan, 1 Aralık 2014 tarihinde Milletvekilleri Mehmet Erdem, Semiha Öğüş, Ali Gültekin Kılınç, Eğitim- Bir-Sen-Şube Başkanı İsmail Yiğit, Başkan Yardımcısı Özkan Yıldırım Karahan ve Basın Yayın Sekreteri Hamza Ünal Cengiz’i makamında ağırladı.
Milletvekilleri ve Eğitim- Bir-Sen temsilcileri Üniversitemizin gelişiminin devam edeceğine inandıklarını belirterek, Rektörümüze ve yeni yönetime başarılar dileyerek  “Adnan Menderes Üniversitesi’nin gelişimi ve Aydın ili için birlikte çalışacağız, ADÜ Aydın’ın gözbebeğidir.” ifadelerine yer verdiler.
Rektörümüz, Prof. Dr. Cavit Bircan’ın Üniversitemiz hakkında bilgilendirme yaptığı ziyarette Milletvekilleri, Üniversitemizin Prof. Dr. Cavit Bircan’la yeni bir ivme kazanacağını, Ar-Ge ve bilimsel yayınların yeni dönemde artmasını beklediklerini dile getirdiler.
Ziyarette, tebrikleri kabul eden Rektörümüz Prof. Dr. Cavit Bircan , “Bugün ilk atamalarımızı yaptık. Ekibimizle birlikte güçlenerek yola devam edeceğiz.” şeklinde konuştu.
İyi dileklerin ve başarı temennilerinin aktarıldığı ziyaret, fotoğraf çekimi ile sona erdi.


2.12.2014 14:59:25