ADÜ Menü
ADü LOGİN

Adnan Menderes Üniversitesi
Basın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü

ADÜ Haber Arşivi

Prof. Dr. Beril Dedeoğlu’ndan Üniversitemiz Rektörüne Ziyaret

YÖK Üyesi ve Galatasaray Üniversitesi Uluslararası İlişkiler Bölüm Başkanı Prof. Dr. Beril Dedeoğlu, Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Cavit Bircan’ı 21 Kasım 2014 tarihinde...

YÖK Üyesi ve Galatasaray Üniversitesi Uluslararası İlişkiler Bölüm Başkanı Prof. Dr. Beril Dedeoğlu, Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Cavit Bircan’ı 21 Kasım 2014 tarihinde Rektörlük Makamı’nda ziyaret etti.
Dedeoğlu’nun, “Avrupa Birliği Türkiye İlişkileri” konulu konferans ile öğretim üyelerimiz ve öğrencilerimizle buluşmasının ardından gerçekleşen ziyarette, keyifli bir sohbet gerçekleşti.
Dedeoğlu, Rektörümüz Prof. Dr. Cavit Bircan’ı tebrik ederek, Rektörlük görevinde başarılar diledi. Yeni dönemde akademik anlamda Adnan Menderes Üniversitesi’ni daha iyi konumda göreceğine olan inancının tam olduğunu söyleyen Dedeoğlu, Rektörümüz Cavit Bircan’ın Aydın ve ADÜ için büyük bir şans olduğunu dile getirdi.
Rektörümüz Prof. Dr. Cavit Bircan’ın Üniversitemiz fakülte ve birimleri hakkında bilgi verdiği ziyaret fotoğraf çekimi ile sona erdi.


24.11.2014