ADÜ Menü
ADü LOGİN

Adnan Menderes Üniversitesi
Basın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü

ADÜ Haber Arşivi

Didim MYO İstikrarı ve Girişimci Ruhuyla Üniversitemizin Yükselen Standartlarına Katkı Yapmaya Devam Ediyor

Profesör Dr. Atila Yüksel’in Üniversitemiz adına eş-organizatörlüğünü üstlendiği ve Boğaziçi Üniversitesi, Erasmus Üniversitesi ve Elgin & Co işbirliğinde düzenlenen...

Profesör Dr. Atila Yüksel’in Üniversitemiz adına eş-organizatörlüğünü üstlendiği ve Boğaziçi Üniversitesi, Erasmus Üniversitesi ve Elgin & Co işbirliğinde düzenlenen “Miras Turizmi ve Konukseverlik Uluslararası Konferansı, 2014” (Heritage Tourism and Hospitality International Conference, 2014) BaşkonsolosRobert Schuddeboom’un ev sahipliğinde 6 Kasım 2014 tarihinde Hollanda Sarayı’nda verilen resepsiyonla basına tanıtıldı.
6 Kasım’da Boğaziçi Üniversitesi Kampüsünde Prof. Dr. Yüksel’in yönettiği “Structuring Research” temalı “Pre-Conference Event” le başlayan konferans, 4 seçkin davetli konuşmacının ve iş dünyasından ve Avrupa, Amerika, Asya, Afrika ve Avustralya kıtalarından çok sayıda katılımcının katılımıyla miras turizmi koruma, kullanma, geliştirme, yönetme, ölçümleme, pazarlama alanındaki en güncel uygulamalı ve kavramsal araştırma ve en-iyi örneklerin paylaşıldığı bir platform haline geldi.
 Konferans sonunda yapılan manifestoyla, 2013’te Guangzhou’da başlayan seri konferansın, 2014 İstanbul ayağından sonra 2015 yılında Amsterdam’da düzenleneceği açıklandı.


10.11.2014