ADÜ Menü
ADü LOGİN

Adnan Menderes Üniversitesi
Basın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü

ADÜ Haber Arşivi

2014-2015 DGS Ek Yerleştirme Sonucu ÖSYM Tarafından Yerleştirilen Adayların Dikkatine

DGS Ek Yerleştirme Kayıtları 10-14 Kasım 2014 tarihleri arasında yapılacaktır...

DGS Ek Yerleştirme Kayıtları 10-14 Kasım 2014 tarihleri arasında yapılacaktır. Kayıt için adaylar 10 Kasım Pazartesi günü saat 10.00'itibaren aşağıdaki belgelerle birlikte yerleştirilmiş oldukları fakülte ve Yüksekokulların dekanlık veya müdürlüklüklerine başvurmaları gerekmektedir.

KAYIT İÇİN GEREKLİ BELGELER:
1-      MEZUN OLDUĞU ÖNLİSANS PROGRAMINDAN ALMIŞ OLDUĞU DİPLOMANIN ASLI YADA YENİ TARİHLİ MEZUNİYET BELGESİ:
 
2-      NÜFUS CÜZDANI FOTOKOPİSİ: (Aslı kayıt anında kayıtla ilgili memura mutlaka gösterilmelidir.)
 
3-      06 ADET 4.5 x 6 CM EBATINDA FOTOĞRAF: (Fotoğraflar son altı ay içinde, önden, adayı kolaylıkla tanıtabilecek şekilde, güneş gözlüksüz çekilmiş, erkek adaylar için sakalsız olmalıdır. Ayrıca fotoğrafların arkasına adınızı, soyadınızı yazarak küçük bir zarf içine koyunuz)
 
4-      Kayıt esnasında 1991 ve daha önceki yıllarda doğmuş erkek adaylar için http://kamu.turkiye.gov.tr/ adresinden askerlik durum belgesinin temin edilmesi, 1992 ve sonrası doğumlu adaylar askerlik durum beyannamesi doldurulup çıktısının alınması gerekmektedir. Kayıt esnasında Birim öğrenci işleri bürosunda doldurulacaktır.
 
5-      İKİNCİ ÖĞRETİM ÖĞRENCİLERİ İÇİN: Öğrenim ücreti yatırıldığına dair banka dekontu; Kesin kayda gelmeden önce, öğrenim ücretinizi Halk Bankası Şubelerinden T.C. Kimlik Numaranız ile 10.11.2014 Pazartesi gününden itibaren yatırınız.
6-        2014-2015 OSYS SONUÇ BELGESİ: (Bilgisayar Çıktısı)
 
7-      Veteriner Fakültesi ve Söke Sağlık Yüksekokuluna kesin kayıt yaptıracak adaylar için tam teşekküllü hastaneden alınacak Sağlık Kurulu Raporu;
 
8-      A) Öğrenci Bilgi İzleme Formu; Kayıt esnasında birim öğrenci işlerinde doldurulacaktır.

C) İngilizce Yeterlik Sınavı (İYS) Kayıt Formu; Kayıt esnasında birim öğrenci işlerinde doldurulacaktır.
 
9-      TRANSKRİPT VE DERS İÇERİKLERİ: DGS ile yerleşen öğrenciler mezun oldukları ön lisans programında gördükleri dersleri ve notları gösteren transkriptlerini ve ders içeriklerini ilgili kayıt memuruna teslim edeceklerdir.

7.11.2014 11:20:22