ADÜ Menü
ADü LOGİN

Adnan Menderes Üniversitesi
Basın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü

ADÜ Haber Arşivi

TÜBİTAK Aydın İl Yenilik Platformu’nu Yerinde Değerlendirdi

TÜBİTAK Bilimsel ve Teknolojik Ağları ve Platformları Kurma Girişimi Projeleri (İŞBAP) Destekleme Programı kapsamında desteklenen ve 01.05.2012 tarihinden itibaren çalışmalarını yürüten...

TÜBİTAK Bilimsel ve Teknolojik Ağları ve Platformları Kurma Girişimi Projeleri (İŞBAP) Destekleme Programı kapsamında desteklenen ve 01.05.2012 tarihinden itibaren çalışmalarını yürüten  “Aydın İl Yenilik Platformu”na 31 Ekim 2014 tarihinde TÜBİTAK tarafından izleme ziyareti gerçekleşti.
Ziyaret, SOBAG Yürütme Komitesi üyesi Prof. Dr. Ömer Çaha ve Uzman Alperen Zekeriya Karataş’a, Platform Yürütücüsü Prof. Dr. E. Didem Evci Kiraz ve Görünürlük ve Yaygınlaştırma İş Paket Lideri Gülay Gündeay’ın eşlik etmesiyle gerçekleşti.
İl Yenilik Platformu Yürütme Kurulu Başkanı Valimiz Erol Ayyıldız ve Bilim Sanayi Teknoloji İl Müdürü Mustafa Görgülü’nün ziyaret edilmesiyle başlayan görüşmelerde, Platform’da gelinen 4. dönem sonunda; bugüne kadar yapılanlar ve bundan sonra proje süresince yapılacak olan faaliyet planları değerlendirildi.
Aydın İl Yenilik Platformu ofislerinin görüldüğü ziyarette, Platform Yürütücüsü Prof. Dr. E. Didem Evci Kiraz tarafından sunum eşliğinde Platform faaliyetleri tanıtıldı ve bundan sonraki dönem için iş paketi planları anlatıldı.
TÜBİTAK Temsilcileri Prof. Dr. Ömer Çaha ve Uzman Alperen Zekeriya Karataş, Platform ekibini tebrik ederek, bundan sonraki çalışmalar için önerilerde bulundular.
Ziyaret, toplu fotoğraf çekimi ile sona erdi.

 

5.11.2014 08:27:20