ADÜ Menü
ADü LOGİN

Adnan Menderes Üniversitesi
Basın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü

ADÜ Haber Arşivi

ADÜSEM Temel Eğitim Becerileri Kursu Giderek Markalaşıyor

Üniversitemiz Sürekli Eğitim Araştırma ve Uygulama Merkezi (ADÜSEM) tarafından 02-05 Eylül 2014 tarihleri arasında Celal Bayar Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde....

Üniversitemiz Sürekli Eğitim Araştırma ve Uygulama Merkezi (ADÜSEM) tarafından 02-05 Eylül 2014 tarihleri arasında Celal Bayar Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde “Temel Eğitim Becerileri” kursu düzenlendi.
Düzenlenen kursa Celal Bayar Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden 15 öğretim üyesi katıldı. Coşkulu geçen kursun sonunda, katılımcılar beklentilerinin karşılandığını ve kurstan çok faydalandıklarını belirttiler.
Üniversitemizdeki akademik birimlerde görev yapan öğretim üyeleri tarafından verilmekte olan Temel Eğitim Becerileri Kurslarımızın temel amacı; kalıcı, katılımcı ve eğitim alanları sıkmadan beceri kazandırmaya yönelik eğitim yöntemlerini vermek, olumlu bir eğitim ortamı oluşturmak ve bu becerileri eğitim alanlara kazandırmaktır.
Bugüne kadar Üniversitemiz ile diğer üniversitelerdeki öğretim üyelerine ve bazı kamu kuruluşlarına, 24 Temel Eğitim Becerileri Kursu ve 8 Temel Eğitim Becerileri Yenileme Kursu düzenlendi.


9.9.2014 13:53:38