ADÜ Menü
ADü LOGİN

Adnan Menderes Üniversitesi
Basın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü

ADÜ Haber Arşivi

Aydın İl Yenilik Platformu’ndan Personel Alımları

TÜBİTAK tarafından desteklenen, Yürütme Kurulu Başkanlığı Aydın Valiliği ve Üniversitemiz tarafından sürdürülen, Yürütücülüğü Üniversitemiz tarafından yapılan...

TÜBİTAK tarafından desteklenen, Yürütme Kurulu Başkanlığı Aydın Valiliği ve Üniversitemiz tarafından sürdürülen, Yürütücülüğü Üniversitemiz tarafından yapılan, 01.05.2015'e kadar sürecek Aydın İl Yenilik Platformu'nda, proje bütçesinden ücretlendirilerek, tam zamanlı programcı (bilgisayar)   kısmi zamanlı  anketör olarak çalıştırılmak üzere iki personel alınacaktır. 
 
Kısmı zamanlı anketör için aranan nitelikler
 
·        "lise ve dengi bir okuldan mezun olmak
·         Aydın'da ikamet etmek"tir.  
 
Başvurular 01.09.2014-05.09.2014 tarihleri arasında kabul edilecek olup, başvuru sahiplerinin kısa özgeçmişleri ile Aydın İl Yenilik Platformu Yürütücülüğü'ne başvurmaları gerekmektedir. Başvuruda; aşağıda belirtilen telefon numarasından randevu almak ve belirlenen tarih ve saatte mülakat yerinde hazır olmak şeklinde bir yöntem izlenecektir. E-mail ile iş başvurusu kabul edilmeyecektir. 
 
Tam zamanlı programcı için aranan nitelikler
·        “İki yıllık meslek yüksek okulu bilgisayar programcılığı mezunu olmak veya bilgisayar programcılığı alanında sertifikaları/deneyimi bulunan lisans mezunu olmak
·        Aydın’da ikamet etmek“tir.
Başvurular 02.09.2014 – 08.09.2014 tarihleri arasında kabul edilecek olup, başvuru sahiplerinin kısa özgeçmişleri ile Aydın İl Yenilik Platformu Yürütücülüğü’ne başvurmaları gerekmektedir. Başvuruda; aşağıda belirtilen telefon numarasından randevu almak ve belirlenen tarih ve saatte mülakat yerinde hazır olmak şeklinde bir yöntem izlenecektir. Aşağıda ki e-mail adresinden ön başvuru kabul edilecektir.
Adres:
Adnan Menderes Üniversitesi Tıp Fakültesi, Halk Sağlığı Anabilim Dalı, Şehir Hastanesi AYDIN
Tel:05438494131
e-mail: 
bilgi@yenilikplatformu.com

1.9.2014