ADÜ Menü
ADü LOGİN

Adnan Menderes Üniversitesi
Basın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü

ADÜ Haber Arşivi

Üniversitemiz Eğitim Fakültesi Pedagojik Formasyon Duyurusu

Üniversitemiz Pedagojik Formasyon Sertifika Programı Asil Adayların kayıtları 4-7-8 Temmuz 2014 tarihleri arasında; Yedek kayıtlar sırayla olmak kaydıyla 14 Temmuz 2014 mesai bitimine kadar devam edecektir...

Üniversitemiz Pedagojik Formasyon Sertifika Programı Asil Adayların kayıtları 4-7-8 Temmuz 2014 tarihleri arasında; Yedek kayıtlar sırayla olmak kaydıyla 14 Temmuz 2014 mesai bitimine kadar devam edecektir.

 

Programa Kayıt İçin Gerekli Belgeler

·        Kayıt İçin Başvuru Dilekçesi (Kayıt sırasında doldurulacaktır.)

·        Lisans Mezunları için Onaylı Mezuniyet Belgesi yada Diploma.  ( Yurtdışındaki üniversitelerden, yükseköğretim kurumlarından mezun olanların diplomalarının denkliği, kayıt sırasında belgelendirilmelidir.) Henüz mezun olmayan öğrencilerden Mezuniyet belgesi yerine öğrenci belgesi ve not transkripti istenecektir.

·        Lisans Mezunları için Onaylı Lisans Not Transkripti.

·        Nüfus cüzdan fotokopisi.

·        1 Adet Vesikalık Fotoğraf

·        Birinci taksidi 1027 TL. olan öğrenim ücretini  “ADÜ Döner Sermaye İşletme Müdürlüğü’nün Ziraat Bankası Aydın Şubesindeki TR 7400 0100 0033 3962 1422 5010 IBAN nolu hesabına”, “Adı Soyadı”, “TC Numarası”,“Formasyon Ücreti ” ifadesi yazdırarak yatırdığı dekont.

·        Ders Kayıt Formu ( Kayıt sırasında doldurulacak )

·        Yerleştirme işlemi Formasyon Adayının beyanı esas alınarak yapıldığı için; yanlış beyanda bulunduğu tespit edilen adayın kaydı yapılmaz,  yapılmış ise kaydı silinir.

·        I. Dönem dersleri 9 Temmuz 2014 de başlamak üzere Çarşamba ve Perşembe yapılacaktır. II. Dönem derslerinin programı Lisans programı dersleri de olacağından II. Dönem başında ayrıca duyurulacaktır.

         Not:

·        Lütfen Öğrenim ücretlerini yatırırken EFT ile yada banka şubesinden yatırınız. ( Bankamatiklerden yatırılan öğrenim ücreti sliplerinde yukarıda belirtilen aday öğrenci bilgileri görünmediği için tercih edilmemektedir. )

·        Kayıtlar adayın kendisi tarafından şahsen yada Noter Vekaleti ile yapılacaktır.

·        Belgelerini onaysız, fotokopi olarak getiren öğrencilerin orijinal belgeleri kayıt esnasında kontrol edileceğinden yanlarında getirmeleri gerekmektedir.

Ayrıntılı Bilgi İçin Tıklayınız

 


3.7.2014