ADÜ Menü
ADü LOGİN

Adnan Menderes Üniversitesi
Basın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü

ADÜ Haber Arşivi

Nazilli Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu 3. Yemin ve Mezuniyet Töreni Gerçekleşti

Üniversitemiz Nazilli Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu’nun 2013-2014 Eğitim-Öğretim yılı sonu 3. Yemin ve Mezuniyet Töreni, 23 Mayıs 2014 Cuma Günü saat 16.30’da Sümer Kampüsü havuz başında...

Üniversitemiz Nazilli Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu’nun 2013-2014 Eğitim-Öğretim yılı sonu 3. Yemin ve Mezuniyet Töreni, 23 Mayıs 2014 Cuma Günü saat 16.30’da Sümer Kampüsü havuz başında, Aydın Milletvekili Ali Gültekin Kılınç, Rektör Yardımcımız Prof.Dr. Ali Belge, Nazilli Kaymakamı Mehmet Okur, Belediye Başkan V. Deniz Depboylu, Yüksekokul Müdürü Prof.Dr. Recep Tekeli, İlçe Milli Eğitim Müdürü Faruk Ercan, Yüksekokul Müdürleri ve yardımcıları, siyasi partilerin ilçe başkanları, öğretim elemanları, Nazilli Sağlık Meslek Lisesi öğretmenleri, öğrenci velileri ve 101 mezun öğrencinin katılımıyla yapıldı.
Törene Saygı Duruşu ve İstiklal Marşının söylenmesi ile başlanmasının ardından, Okul Birincisi Mehmet Uğur Çolak, Yüksekokul Müdürü Prof.Dr. Hulki Başaloğlu, Rektör Yardımcısı Prof.Dr. Ali Belge konuşma yaptılar.
İlk defa bu yıl kurulan ve Nazilli Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulunu Üniversitemizin 19. Spor Şenliklerinde temsil eden Bayan Voleybol ve Erkek Futbol takımlarında görev alan öğrencilere ve turnuva süresince takımların başından ayrılmayarak sporculara her türlü desteği veren öğrenci işleri personeli Mehmet Öztürk’e Katılım ve Teşekkür Belgeleri verildi.
Okul birincisi Mehmet Uğur Çolak, ikinci Tuğba Çelik, Üçüncü Serpil Alimoğlu’na başarı belgelerinin takdim edilmesinin ardından, protokol mensupları ve konuklarca mezun öğrencilere belgeleri verildi. Belge takdimi sırasında başlayan şiddetli yağmura rağmen konuklar töreni terk etmeyerek yağmur altında da olsa tören tamamlandı.
Belgelerini alan öğrencilere Bölüm Başkan Yardımcısı Öğr.Gör. Sultan Kılıç Mezuniyet Yeminini ettirdi, ardından öğrenciler coşkuyla keplerini fırlatarak  öğrenimlerini tamamlamanın sevincini yaşadılar.
Törene katılarak Yüksekokulumuzu onurlandıran, yağmur altında ıslanmalarına rağmen törenin tamamlanması için sonuna kadar bekleyen İlçe Kaymakamı Mehmet Okur’a, Aydın Milletvekili Ali Gültekin Kılınç’a, Rektör Yardımcımız Prof.Dr. Ali Belge’ye, Belediye Başkan V. Deniz Depboylu’ya  ve değerli konuklarımıza sonsuz saygı ve şükranlarımızı sunarız. 30.5.2014