ADÜ Menü
ADü LOGİN

Adnan Menderes Üniversitesi
Basın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü

ADÜ Haber Arşivi

Türkiye İnovasyon Haftası İzmir 2014’e Katılmak İçin Başvurularınızı Bekliyoruz

Değerli öğretim elemanlarımız ve çalışanlarımız 29-30 Mayıs 2014 tarihlerinde İzmir Swıssotel Büyük Efes’te gerçekleştirilecek olan, "Değişimi Gerçekleştirmek, Geleceği Tasarlamaktır" vizyonuna sahip...

Değerli öğretim elemanlarımız ve çalışanlarımız 29-30 Mayıs 2014 tarihlerinde İzmir Swıssotel Büyük Efes’te gerçekleştirilecek olan, "Değişimi Gerçekleştirmek, Geleceği Tasarlamaktır" vizyonuna sahip Türkiye İnovasyon Haftası İzmir 2014 etkinliğine,  Üniversitemizden katılım için Ege İhracatçılar birliği tarafından araç kaldırılacaktır.

Türkiye İhracatçılar Meclisi tarafından, inovasyonun önemini anlatmak ve inovatif çalışmaları desteklemek için organize edilen etkinlik, dünyada ve Türkiye'de fark yaratan uluslararası profesyonelleri, sanayicileri, akademisyenleri ve üniversite öğrencilerini bir araya getirerek; inovasyon odaklı çalışmalara ev sahipliği yapacak.

AR-GE, teknoloji, girişimcilik, marketing ve patent konularında seminer ve eğitimlerin düzenleneceği İnovasyon Haftası etkinliğine alanında uzman çok sayıda isim ve kurum katılacak.

"Değişimi gerçekleştirmek, geleceği tasarlamaktır" vizyonuna sahip etkinliğe, katılmak isteyenler için araç, Rektörlük Personel Girişinden kalkacaktır. Kontenjanın sınırlı sayıda olduğunu belirtir, konuyla ilgili geri bildirimlerinizi ekte yer alan formu doldurarak Çarşamba günü saat 14.00’e kadar iletmenizi rica ederiz.

Etkinlik Tarihi: 29-30 Mayıs 2014

Araç Hareket Saati: 07.30

Araç Hareket Yeri: Rektörlük Personel Girişi

İrtibata Geçilecek Kişi: Gözde Tosun

İletişim Bilgileri: 218 20 39/1354

                              basin@adu.edu.tr

Basın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü

Form İçin Tıklayınız


27.5.2014