ADÜ Menü
ADü LOGİN

Adnan Menderes Üniversitesi
Basın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü

ADÜ Haber Arşivi

Didim Sosyal Tesislerimiz Bu Yaz Keyif Dolu Anlar Vadediyor

2014 yaz sezonu için farklı bir konsept ve profesyonel yönetim kadrosu ile yola çıkan Üniversitemiz Didim Sosyal Tesisleri, 15 Mayıs 2014 tarihi itibariyle misafirlerini karşılamaya başladı...

2014 yaz sezonu için farklı bir konsept ve profesyonel yönetim kadrosu ile yola çıkan Üniversitemiz Didim Sosyal Tesisleri, 15 Mayıs 2014 tarihi itibariyle misafirlerini karşılamaya başladı.

1 yatak odası ve 1 oturma odasından oluşan tesis odalarında 4 yetişkin rahatlıkla konaklayabilecek. Odalarda klima, minibar, duşakabin ve saç kurutma makinesi mevcut olup oturma odasında 2 adet çekyat bulunuyor.

Bu sezon oda + kahvaltı sistemiyle çalışacak olan tesiste açık büfe sabah kahvaltısına ek olarak öğle ve akşam yemeklerinde sunulacak çeşitler oldukça zengin olacak. 1 adet yetişkin havuzu, 1 adet çocuk havuzu ve kumsal plajı ile denizin ve havuzun tadını çıkarmak mümkün. Tesiste ayrıca oyun salonu ve çocuk kulübü de bulunuyor.

Yaz tatilinizi huzurlu ve sakin bir ortamda geçirmek istiyorsanız Didim Sosyal Tesisleri en doğru tercih.

Keyif dolu anlar vaat eden Didim Sosyal Tesisleri, Haziran ayı için yapılacak rezervasyonlarda geçerli olmak üzere, ‘kişi başı 45 TL. (oda+kahvaltı)’, ‘7 gece kal 6 gece öde’, ‘14 gece kal 12 gece öde’ kampanyalarıyla sezona başlıyor.

Erken rezervasyon kampanyası ve özel eylül promosyonu dahil olmak üzere detaylı bilgi ve rezervasyon için;

Seden ALGÜR

didimrezervasyon@adu.edu.tr

GSM: 0530 960 79 96

Web Sitesi: http://site.adu.edu.tr/didimotel/default.asp 

Facebook Sayfası: https://www.facebook.com/pages/AD%C3%9C-Didim-Sosyal-Tesisleri/219741701569243


23.5.2014