ADÜ Menü
ADü LOGİN

Adnan Menderes Üniversitesi
Basın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü

ADÜ Haber Arşivi

2013-2014 Akademik Yılının İlk Mezuniyet Sevinci Didim MYO’da Yaşandı

Üniversitemiz 2013-2014 akademik yılının ilk mezuniyet sevincini Didim Meslek Yüksekokulu 7. dönem mezunları ile yaşadı. 130 öğrencinin mezun olduğu tören...

Üniversitemiz 2013-2014 akademik yılının ilk mezuniyet sevincini Didim Meslek Yüksekokulu 7. dönem mezunları ile yaşadı. 130 öğrencinin mezun olduğu tören, 25 Nisan 2014 Cuma günü Üniversitemiz Didim Yerleşkesi’nde gerçekleşti.

Mezuniyet törenine, Rektör Yardımcımız Prof. Dr. Ali Belge, Didim MYO Müdürü Prof. Dr. Atila Yüksel, akademik ve idari personel, aileler ve öğrenciler katıldı. Tören, 1 dakikalık saygı duruşunda bulunulması ve akabinde İstiklal Marşının okunmasıyla başladı.

Törende açılış konuşmasını yapan Didim MYO Müdürü Prof. Dr. Atila Yüksel öğrencilere seslenerek, “Başarınızı devamlı sürdürün. Sizden sonrakilere destek olun. Zeybek oyunu haricinde diz çökmeyin.” dedi.

Törende konuşma yapan Rektör Yardımcımız Prof. Dr. Ali Belge öğrencileri tebrik ederek başarılarının daim olmasını diledi.

Konuşmaların ardından dereceye giren öğrencilere ödülleri verildi. Turizm ve Seyahat Hizmetleri Programı birincisi ve dönem birincisi Esra Işık, Aşçılık Programı birincisi ve dönem ikincisi Elif Aldemir ile Turizm ve Otelcilik İşletmeciliği Programı birincisi ve dönem üçüncüsü Melek Şengül’e plaket verildi.
Ödül töreni sonrasından konuşan dönem birincisi Esra Işık eğitim-öğretim gördükleri sürede kendilerine emeği geçenlere teşekkür etti.

Konuşmaların ardından tüm öğrencilere mezuniyet belgeleri verilirken, mezuniyet töreni, geleneksel kep atma töreniyle sona erdi.

 

 


29.4.2014