ADÜ Menü
ADü LOGİN

Adnan Menderes Üniversitesi
Basın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü

ADÜ Haber Arşivi

18 Mart Çanakkale Zaferi ve TSK Şehitlerini Anma Konseri

Rektörlük Güzel Sanatlar Bölümü’nce düzenlenen, ADÜ Rektörlük Gençlik Korosu ve Marmaris Aksaz Deniz Üs Komutanlığı Bandosu eşliğinde gerçekleşen...

Rektörlük Güzel Sanatlar Bölümü’nce düzenlenen, ADÜ Rektörlük Gençlik Korosu ve Marmaris Aksaz Deniz Üs Komutanlığı Bandosu eşliğinde gerçekleşen “18 Mart Çanakkale Zaferi ve TSK Şehitlerini Anma Konseri”, 19 Mart 2014 tarihinde Üniversitemiz Atatürk Kongre Merkezi Maiandros Salonu’nda gerçekleşti.

Konsere, Garnizon Komutanı Tuğgeneral Salih Karataş, Rektörümüz Prof. Dr. Mustafa Birincioğlu, İlimiz Belediye Başkan Yrd. Şefika Çoban, Fen Edebiyat Fakültemiz Dekanı Prof. Dr. Adnan Erdağ, öğretim üyelerimiz ve çok sayıda davetli katıldı.

ADÜ Rektörlük Gençlik Korosu Şefi ve Rektörlük Güzel Sanatlar Bölüm Başkanı Yrd. Doç. Dr. Özlem Akkaynak ve Aksaz Deniz Üs Komutanlığı Bandosu Şefi Kıdemli Üstteğmen Atıf Taner Çolak’ın yönetiminde geçen konserde dinleyiciler keyifli anlar yaşadılar.

Konser, Garnizon Komutanı Tuğ General Salih Karataş’ın Aksaz Deniz Üs Komutanlığı Bandosu Şefi Kıdemli Üstteğmen Atıf Taner Çolak’a çiçek ve teşekkür belgesi takdimi, Rektörümüz Prof. Dr. Mustafa Birincioğlu’nun ADÜ Rektörlük Gençlik Korosu Şefi Yrd. Doç. Dr. Özlem Akkaynak, Yrd. Doç. Dr. Ceren Saygı, Okt. Olcay Şahin ve Okt. Aslı Güven Yücedağ’a teşekkür belgelerini takdim etmesiyle son buldu.

18 Mart Çanakkale Zaferi ve TSK Şehitlerini Anma Konseri'ni İzlemek İçin Tıklayınız

 


21.3.2014