ADÜ Menü
ADü LOGİN

Adnan Menderes Üniversitesi
Basın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü

ADÜ Haber Arşivi

Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Dekanını Kaybettik

5 Mart 2014 tarihinde kaybettiğimiz Ziraat Fakültesi Dekanımız Prof. Dr. Ömer Faruk Durdu’nun cenaze töreni aynı gün saat 11.00’de...

5 Mart 2014 tarihinde kaybettiğimiz Ziraat Fakültesi Dekanımız Prof. Dr. Ömer Faruk Durdu’nun cenaze töreni aynı gün saat 11.00’de Üniversitemiz Atatürk Kongre Merkezi Magnesia Salonu’nda gerçekleşti.

Saygı duruşu ve Merhumun özgeçmişin okunmasıyla başlayan törende Rektörümüz Prof. Dr. Mustafa Birincioğlu, “Çok üzgünüm bugün kıymetli kardeşim Ömer Faruk Durdu’yu ebedi istirahatına uğurluyoruz. Ömer Faruk Durdu hocamız ortaya koyduğu çalışmalar ve Üniversitemize yaptığı katkılar asla unutulmayacaktır. Kendisi hem bir akademisyen, hem bir yönetici olarak kurumumuza çok büyük hizmetlerde bulunmuştur. Üniversitemize yapmış olduğu katkılar için minnettarız Allah mekanını cennet, ruhunu şad eylesin ve onun hatırasını yaşatmak bizlere nasip olsun.” şeklinde konuşarak, Merhumun ailesine ve yakınlarına başsağlığı diledi.

Tören, Aydın İl Müftüsü Ömer Kocaoğul’un Merhumun duasını okumasıyla son bulurken, cenaze 6 Mart 2014 tarihinde öğle namazından sonra Malatya'da defnedilecek.

Merhuma Allah’tan rahmet, yakınlarına başsağlığı dileriz.

Prof. Dr. Ömer Faruk Durdu'nun Özgeçmişi İçin Tıklayınız

 


5.3.2014