ADÜ Menü
ADü LOGİN

Adnan Menderes Üniversitesi
Basın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü

ADÜ Haber Arşivi

Üniversitemiz Uygulama ve Araştırma Hastanesi’nde Tedavi Gören Kanser Hastalarına Ziyaret

İlimiz Valisi Erol Ayyıldız’ın eşi Dr. Dilek Didem Ayyıldız, Rektörümüz Prof. Dr. Mustafa Birincioğlu’nun eşi Fatma Birincioğlu, Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdür Yardımcısı Asude Alkoç...

İlimiz Valisi Erol Ayyıldız’ın eşi Dr. Dilek Didem Ayyıldız, Rektörümüz Prof. Dr. Mustafa Birincioğlu’nun eşi Fatma Birincioğlu, Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdür Yardımcısı Asude Alkoç, Halk Sağlığı Müdür Yardımcısı Dr. Okan Özdemir ve Bulaşıcı Olmayan Hastalıklar, Programlar ve Kanser Birimi Şube Müdürü Uzm. Dr. Şeniz Karademir, 6 Şubat 2014 tarihinde Üniversitemiz Uygulama ve Araştırma Hastanesi Başhekimi Doç.Dr. Mustafa Oğurlu, Başhekim Yardımcıları Prof. Dr. Bakiye Uğur ve Doç. Dr. Yüksel Yıldız eşliğinde Üniversitemiz Hastanesi’nde tedavi gören kanser hastalarını ziyaret ettiler.

Çocuk Sağlığı ve Hastalığı Kliniği, Genel Cerrahi Kliniği, Kadın Hastalıkları ve Doğum Kliniği ve Onkoloji Kliniğindeki kanser hastalarına yapılan ziyarette, hastalara iyi dilekler sunulurken çeşitli hediyeler ve çiçekler dağıtıldı.


7.2.2014