ADÜ Menü
ADü LOGİN

Adnan Menderes Üniversitesi
Basın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü

ADÜ Haber Arşivi

Nazilli İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi’nden Bir İlk

Üniversitemiz Nazilli İİBF uygulaması artık AppStore ve Google Play’de. Özel olarak hazırlanan uygulama tüm akıllı telefon ve tablet PC kullanıcılarının kullanımına açıldı...

Üniversitemiz Nazilli İİBF uygulaması artık AppStore ve Google Play’de. Özel olarak hazırlanan uygulama tüm akıllı telefon ve tablet PC kullanıcılarının kullanımına açıldı. Nazilli IIBF adıyla Nazilli İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi öğrenci ve personeli için kullanıma sunulan uygulama, fakültede bulunan öğrencilere büyük kolaylıklar sağlıyor. Gelişmiş ara yüzü ve basit kullanımıyla öğrencilerin dostu olacak ve yalnızca Nazilli İİBF için hazırlanan bu uygulama iOS içinTürkiye’de bir ilk.
 Kaliteli ve etkin eğitim anlayışını her alanda ilerletme gayesiyle eğitim ve öğretim veren Nazilli IIBF yeni uygulamasıyla kullanıcılarından tam not alıyor. Memnuniyetlerini ifade eden öğrenciler uygulama sayesinde okul ile alakalı her türlü bilgiye son derece rahat ulaşabilmenin mutluluğunu yaşıyor. İlk kez bir fakülte tarafından APPLE için geliştirilen uygulama kullanıcıları tarafından ücretsiz olarak Google Play ve AppStore üzerinden indirilebilir.
Nazilli IIBF uygulaması içerisinde bulunan başlıklar sayesinde fakülte hakkında aranılanların çoğuna hızlı bir şekilde erişmek mümkün. Uygulama üzerinden öğrenciler; öğrenci not sistemine, akademik takvime, fakülte duyurularına kadar birçok bilgiye ulaşabiliyor. Bunların yanı sıra APPLE için özel olarak tasarlanan özelliği sayesinde öğrenciler, sınav tarihlerini sisteme kaydettirerek iOS takviminin hatırlatmaları ve uyarılarından yararlanabilecek ve tüm kullanıcılar fakülte tarafından yapılan duyuruları anında bildirim ekranından görebilecekler. Ayrıca uygulamada Nazilli İİBF’nin resmi Facebook ve Twitter sayfalarına ulaşabilmek için de bir bölüm bulunuyor.

Süreç içerisinde yapılacak güncellemelerle daha da geliştirilmesi planlanan uygulama artık tüm AppStore ve GooglePlay mağazalarında.

Uygulamayı Google Play Üzerinden İndirmek İçin Tıklayınız

Uygulamayı Apple Store Üzerinden İndirmek İçin Tıklayınız


6.2.2014