ADÜ Menü
ADü LOGİN

Adnan Menderes Üniversitesi
Basın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü

ADÜ Haber Arşivi

Üniversitemiz, Kariyer Günlerinde Öğrencilerle Buluştu

Aydın İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından organize edilen 3. Geleneksel Yükseköğretim Kurumlarını Tanıtım ve Kariyer Günleri, Türkiye ve KKTC’den yaklaşık 20 üniversitenin katılımıyla...

Aydın İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından organize edilen 3. Geleneksel Yükseköğretim Kurumlarını Tanıtım ve Kariyer Günleri, Türkiye ve KKTC’den yaklaşık 20 üniversitenin katılımıyla 13-14-15 Kasım 2013 tarihlerinde Aydın Forum’da gerçekleşti.

Türkiye’nin seçkin üniversitelerinin katılımıyla gerçekleşen Kariyer Günleri’nin açılışına Vali Yardımcısı Halil Canavar, İl Milli Eğitim Müdürü Pervin Töre, okul müdürleri, öğrenciler ve veliler katıldı. 

“Adnan Menderes Üniversitesi’nin Gelişiminden Büyük Mutluluk Duyuyoruz”

Standımızı ziyaret eden Vali Yardımcısı Halil Canavar; “Adnan Menderes Üniversitesi son yıllarda gelişen ve gelişmekte olan bir üniversite. Valilik olarak her zaman desteğe hazırız.” diyerek, Üniversitemizin gelişiminden büyük mutluluk duyduğunu ifade etti.

İl Milli Eğitim Müdürü Pervin Töre; Üniversitemizle birçok projede işbirliği içerisinde olduklarını bundan da olumlu sonuçlar elde ettiklerini belirtti.

Üniversitemizi temsilen fuarda bulunan Basın Halkla İlişkiler Müdürlüğü personelleri; 3 gün boyunca ziyaretçi akınına uğrayan stantta, Üniversitemizin akademik imkanlarının yanı sıra öğrenci topluluklarından sosyal imkanlara; kütüphaneden burslara kadar birçok alanda öğrencilere doğru karar verebilmeleri için yardımcı oldular ve standı ziyaret eden öğrenci, öğretmen ve velilere Üniversitemize ait tanıtım materyallerini dağıttılar.

Öğrenci, öğretmen ve velilerin büyük ilgi göstererek sorularına cevap buldukları fuar, Üniversite personellerine katılım belgelerinin verilmesiyle son buldu.

Fuar Videosunu İzlemek İçin Tıklayınız

 


18.11.2013