ADÜ Menü
ADü LOGİN

Adnan Menderes Üniversitesi
Basın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü

ADÜ Haber Arşivi

Didim Meslek Yüksekokulu Etkinlikleri Devam Ediyor

Üniversitemiz Didim Meslek Yüksekokulu Turizm ve Seyahat Hizmetleri Programı, 23 Ekim Çarşamba günü Milas-Bodrum Havalimanı ziyareti gerçekleştirdi.

Üniversitemiz Didim Meslek Yüksekokulu Turizm ve Seyahat Hizmetleri Programı, 23 Ekim Çarşamba günü Milas-Bodrum Havalimanı ziyareti gerçekleştirdi. HAVAŞ Harekât Müdürü İclal Hanım ve Mülki idare Amirliğinin düzenlediği planlama ile öğrencilere uçak yer hizmetleri, havalimanı işlemleri, BJV ve HAVAŞ hakkında bilgi içeren sunumlar yapılarak eğitim gezisi tamamlandı. Havalimanından sonra CORENDON Bodrum Ofisi ziyaret edildi ve acenta operasyonları hakkında öğrencilere bilgiler verildi.

 Üniversitemiz Didim Meslek Yüksekokulunda 24 Ekim Perşembe günü II. Plaj Şenliği düzenlendi. Geçtiğimiz ilkbahar döneminde ilki yapılan ve büyük ilgi gören şenlikler yine renkli görüntülere sahne oldu. Organizasyonunu Didim MYO Müdür Yardımcısı Okutman Burak OKŞAR’IN üstlendiği, Adü Didim Sosyal Tesisleri plajında gerçekleşen etkinliğe tüm öğrenciler ile akademik ve idari personel katıldı. Etkinlik çerçevesinde Çuval Yarışı, Halat Çekme, Yumurta Atma, Kargonuz Var, Puzzle Oyunu ve Havlu Yarışı gibi yarışmalar yapıldı. Yarışmalar sonuna en çok puanı toplayan Mustafa Güzer, Berke Doğan, Ejder Yılmaz, Ömer Yılmaz, Volkan Ergin ve Mertcan Gür’den oluşan takım birinciliği kazandı. Yarışmada ilk üçe girenlere madalya verildi.


25.10.2013