ADÜ Menü
ADü LOGİN

Adnan Menderes Üniversitesi
Basın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü

ADÜ Haber Arşivi

Ziraat Fakültesi’nde “Oryantasyon Programı” Başarı, Güzellik ve Mutluluk Dolu Bir Şölenle Gerçekleşti

Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Oryantasyon Programında; yeni gelen öğrencilerimize Fakülte ve Bölümlerinin yanı sıra, Üniversitemiz genelinde mevcut olan topluluklar, fırsatlar ve organizasyonlar...

Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Oryantasyon Programında;  yeni gelen öğrencilerimize Fakülte ve Bölümlerinin yanı sıra, Üniversitemiz genelinde mevcut olan topluluklar, fırsatlar ve organizasyonlar ile ilgili detaylı bilgi verildi

Ziraat Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Ömer Faruk Durdu konuşmasında; Fakültenin sahip olduğu imkanların oldukça gelişmiş olduğunu ve eğitim kalitesinin gelmiş olduğu yüksek seviyeyi vurguladı.

Ziraat Fakültesi ilk mezunlarından olup şu an özel bir tarımsal firmanın “Pazarlama Bölümü”nde çalışan Zir. Müh. Ayşegül Uludağ konuşmasında; Üniversitemiz Ziraat Fakültesi’nde verilen eğitimin kendisine sağladığı üstünlüklerin yanı sıra, iş yaşamına ilişkin “Genç Ziraat Mühendisi” adaylarına önemli ipuçları verdi.

 Son olarak, Ziraat Fakültesi Öğretim Üyesi Yrd. Doç. Dr. Barış Kara Üniversitemiz Öğrenci Topluluklarıyla ilgili güzel ve etkili bir sunum yaptı. Fakültemiz araştırma ve uygulama alanları ve laboratuarların tanıtımı ile oryantasyon programı son buldu.

 


27.9.2013