ADÜ Menü
ADü LOGİN

Adnan Menderes Üniversitesi
Basın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü

ADÜ Haber Arşivi

Panevezys College Heyeti Üniversitemizi Ziyaret Etti

Litvanya’nın Panevėžys kentinde bulunan Panevėžys College Rektörü Egidijus ŽUKAUSKAS, Rektör Yardımcısı Vidas PAŠKAUSKAS, Kalite ve Araştırma Departman Yöneticisi...

Litvanya’nın Panevėžys kentinde bulunan Panevėžys College Rektörü Egidijus ŽUKAUSKAS,  Rektör Yardımcısı Vidas PAŠKAUSKAS, Kalite ve Araştırma Departman Yöneticisi Birutė DALMANTİENĖ ve Öğrenim Merkezi Yöneticisi Dalia URBONİENĖ 24 Eylül 2013 Salı günü Üniversitemizi ziyaret etti.
 
Ziyaret kapsamında öncelikle Rektör Yardımcımız Prof. Dr. A. Seda SARACALOĞLU’yla görüşme yapan heyet, son yıllarda iki kurum arasında oldukça olumlu seyreden işbirliğinin farklı boyutlarda da devam etmesi hususunda dilek ve temennilerde bulundular.
 
Sonrasında Rektörümüz Prof. Dr. Mustafa BİRİNCİOĞLU’nu makamında ziyaret eden heyet, Üniversitemize yapmış oldukları ziyaretten oldukça etkilendiklerini belirterek, ikili işbirliğinin farklı boyutlar kazanması hususundaki dilek ve temennilerini yinelediler.
 
Çalışanlara yönelik ortak bir yüksek lisans programı oluşturulmasının da görüşüldüğü ziyaretler sonucunda, ilerleyen zamanlarda Erasmus Programı haricindeki ikili çalışmaların da yolu açılmıştır.


26.9.2013