ADÜ Menü
ADü LOGİN

Adnan Menderes Üniversitesi
Basın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü

ADÜ Haber Arşivi

Öğrencimizden Dünya Çapında Bir Başarı

Üniversitemiz Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu (BESYO) Öğretmenlik Bölümü ikinci sınıf öğrencisi Buğrahan KOCABEYOĞLU; Üniversitelerarası Türkiye Şampiyonası’nda Atletizm dalında 2 altın 1 gümüş madalya...Devamı İçin Tıklayınız
Üniversitemiz  Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu (BESYO) Öğretmenlik Bölümü ikinci sınıf öğrencisi Buğrahan KOCABEYOĞLU; Üniversitelerarası Türkiye Şampiyonası’nda Atletizm dalında 2 altın 1 gümüş madalya;  24 ülkenin katıldığı Mersin’in ev sahipliği yaptığı Akdeniz Oyunları’nda 4x400 metrede ikinciliği elde ederek gümüş madalya kazandı.
KOCABEYOĞLU, başarılarına bir yenisini daha ekleyerek Rusya’da  Dünya Üniversite Oyunları’nda (UNİVERSİADE)  4x400 metre de dünya dördüncülüğünü elde etti.
Üniversitemizi başarıyla temsil eden  Buğrahan KOCABEYOĞLU ile Üniversitemiz Beden Eğitimi ve Yüksek Okulu Müdür Yardımcısı Yrd.Doç. Dr. Ali GÜREŞ, Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Mustafa BİRİNCİOĞLU ve Rektör Yardımcımız ve BESYO Yüksek Okul Müdür V. Prof. Dr. Cavit BİRCAN’ı 18 Temmuz 2013 tarihinde makamlarında ziyaret etti.

Karşılıklı sohbet havasında geçen görüşmelerde Rektörümüz Prof. Dr. Mustafa BİRİNCİOĞLU ve Rektör Yardımcımız Prof. Dr. Cavit BİRCAN, öğrencimize teşekkür ederek, başarılarının devamını dilediler.


19.7.2013